comScore

Yemekteyiz En İyileri kim kazandı? Yemekteyiz'de sürpriz birinci 22 Şubat İZLE

22 Şubat 2019, Cuma 14:55
Yemekteyiz En İyileri kim kazandı? Yemekteyiz'de sürpriz birinci 22 Şubat İZLE

Yemekteyiz yarışmasında en yiiler arasında yapılan programın sonucu belli oldu. Yemekteyiz En İyileri kim kazandı? Yemekteyiz 22 Şubat kazananı belli oldu mu, Yemekteyiz En İyileri kazanan yarışmasıyla ilgili aramaların yanıtları haberimizde. Yemekteyiz birincisi belli oldu mu, Yemekteyiz programında sürpriz sonuç haberimizde.

Yemekteyiz En İyileri kim kazandı? Yemekteyiz birincisi kim oldu? Yemekteyiz En İyiler programında kazanan yarışmacının kim olduğuyla ilgili yapılan aramaların sonuçlarını sizlere hazırladık. Yemekteyiz saat kaçta, Yemekteyiz son bölüm izle, Yemekteyiz 22 Şubat izle, Yemekteyiz canlı izle, Yemekteyiz birincisi kim oldu, Yemekteyiz yarışmasında kazanan yarışmacı hakkında tüm merak edilenleri derledik. Onur Büyüktpçu'nun sunduğu Yemekteyiz programında 22 Şubat büyük final gününde neler yaşandı?
 

Yemekteyiz birincisi kim oldu? Yemekteyiz 22 Şubat kim kazandı? Yemekteyiz En İyiler birincisi kim?


TV8'in büyük beğeni toplayan yarışması olan Yemekteyiz En İyiler bölümünde büyük final gününde yine heyecan tavan yaptı. Ekranların sevilen ismi Onur Büyüktopçu'nun sunduğu Yemekteyiz programında bu hafta yarışmacıları dikkat çekti. Yemekteyiz En İyiler 22 Şubat programında Hakan Kaya, Recep Uçar, Ayten Uludağ, Mehtap Koca ve Gülüzar Ayan isimli yarışmacılar büyk ödülü kazanmak için kıyasıya bir rebaete girişti. Yemekteyiz En İyiler yarışmasında haftanın birincisi 22 Şubat Cuma günü yapılacak büyük finalin ardından belli olacak. Onur Büyüktopçu tarafından açıklanacak Yemekteyiz birincisi haberimizde yer alacak. 

YEMEKTEYİZ EN İYİLER 22 ŞUBAT CANLI İZLE


 

Yemekteyiz En İyiler Yarışmacısı Hakan Kaya kimdir, kaç yaşında, nereli? Hakan Kaya Instagram


Yemekteyiz yarışmasının her hafta değişen yarışmacıları arasında bu hafta Hakan Kaya ismi öne çıktı. Yemekteyiz En İyiler'in bu haftaki bölümünde yarışan Hakan Kaya, Erzincanlı ve Bilgisayar Mühendisi olarak çalışıyor. 47 yaşınd aolan ve 2 çcuğu bulunan Hakan Kaya'nın ilgi alanları arasında şiir okumak ve gümüş takı üretimi yapmak yer alıyor. 
 

Yemekteyiz yarışmacısı Gülüzar Ayan kimdir?


Yemekteyiz programının 22 Şubat tarihinde yayınlanan bölümünde yer alan yarışmacılardan biri olan Gülüzar Ayan, kişisel bakım ürünleri satışı yapan bir firmada satış pazarlama uzmanı olarak çalışıyor. Gülüzar Ayan Instagram hesabında yer alan fotoğraflarda farklı şehirleri gezerek yemek yemeyi sevdiği görülüyor.


 

Yemekteyiz Recep Uçar kimdir, kaç yaşında ve nereli?


Yemekteyiz En İyiler yarışmasında yarışan Recep Uçar daha önce yayınlanan ve katıldığı programda ikinci olmuştu. Recep Uçar yaptığı yemekler ve yorumlarıyla dikkat çekiyor. 31 yaşında ve Kastamonulu olan Recep Uçar, görsel düzenleme uzmanı olarak çalışıyor. 
 

Yemekteyiz En İyiler Ayten Uludağ kimdir?


Yemekteyiz En İyiler yarışmasının bu haftaki bölümünde en tecrübeli yarışmacı olan Ayten Uludağ 45 yaşında ve 25 yıllık da evlidir. Ayten Uludağ yaptığı yemeklerin yanında sofra düzenine verdiği önemle dikkat çekti. İki çocuğu olan Ayten Uludağ Yemekteyiz En İyiler programında dün yarıştı. 


 

Yemekteyiz Mehtap Koca kaç yaşında?


Mehtap Koca da Yemekteyiz programında dikkat çeken isimlerden oldu. Yemekteyiz 22 Şubat bölümünde yarışacak olan Mehtap Koca, yapacağı yemeklerin ardından alacağı puanı merakla bekliyor. Yönetici olarak çalışan Mehtap Koca 38 yaşında ve 8 yıllık evli.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)