comScore

Giresunspor Giresunspor

Yücel İldiz: 'İkinci yarıya galibiyetle başlamak istiyoruz'

14 Ocak 2017, Cumartesi 16:22
Yücel İldiz: 'İkinci yarıya galibiyetle başlamak istiyoruz'

TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Büyükşehir Gaziantepspor karşılaşması öncesinde açıklamada bulundu. 

FutbolArena - Verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Yücel İldiz, oynayacakları Büyükşehir Gaziantepspor karşılaşması ile birlikte TFF 1. Lig'in ikinci yarısına galibiyetle girmek istediklerini belirtti.
 
LİGE İYİ BAŞLAMAK İSTİYORUZ 
 
Yücel İldiz yaptığı açıklamada, "İkinci yarıya onlar da iyi başlamak istiyorlar. Zorluk derecesi yüksek bir maç oynayacağız ama ikinci yarıya kazanarak başlamak istiyoruz." dedi.
 
AVANTAJI KULLANMAK İSTİYORUZ
 
Ev sahibi avantajlarını kullanmak istediklerini belirten Yücel İldiz "Bu avantajı iyi kullanmak istiyoruz. Şu an itibariyle bütün amacımız Büyükşehir Gaziantepspor karşısında galip gelmek." diye konuştu.
 
Transfer çalışmalarını noktalamadıklarını arayışlara devam ettiklerini belirten Yücel İldiz "Yeni aldığımız arkadaşlarımızın eksiklikleri var. Onları bir an önce takımın seviyesine getirmek için özel çalışmalar yapıyoruz. Onlar da takım seviyesine geldiği zaman katkıda bulunacaklardır." dedi.
 
Giresunspor'da mutlu olduğunu belirten İldiz "Buradaki insanlar ve ortam beni heyecanlandırıyor. Benim için yeni bir rekabet ortamı. İnanıyorum ki beraber mutlu olmak için çabalayacağız."

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)