comScore

Yavuz Bingöl'den olay Recep Tayyip Erdoğan sözleri! Yavuz Bingöl kimdir, kaç yaşında? (Yavuz Bingöl twitter trend topic)

12 Mayıs 2018, Cumartesi 14:07
Yavuz Bingöl'den olay Recep Tayyip Erdoğan sözleri! Yavuz Bingöl kimdir, kaç yaşında? (Yavuz Bingöl twitter trend topic)

Yavuz Bingöl kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor? Şarkıcı Yavuz Bingöl, Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan hakkında yaptığı açıklamaların ardından Twitter'da gündem yarattı. Twitter'da Yavuz Bingöl etiketi trend ropic olurken insanlar ünlü türkücü hakkında paylaşımlarda bulundu.

Yavuz Bingöl, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında yaptığı açıklamalarla Twitter'ı salladı. Twitter'da Yavuz Bingöl etiketi neden trend topic oldu? Yavuz Bingöl kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Yavuz Bingöl Recep Tayyip Erdoğan hakkında ne dedi? Yavuz Bingöl twiter'da neden konuşuluyor? 12 Mayıs Cumartesi 2018 günü şarkıcı Yavuz Bingöl'in Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki açıklamaları sosyal medyada gündem yarattı. Yavuz Bingöl twitter etiketi hakkında gelişmeler haberimizde.
 

Yavuz Bingöl Recep Tayyip Erdoğan için ne dedi? (Yavuz Bingöl 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimi)


Yavuz Bingöl, Sabah Gazetesi'ne verdiği röportajla gündem yarattı. Ünlü şarkıcı, "200 yıllık ekonomik düzene çark sokmuş Müslüman bir liderden bahsediyoruz. Bu lideri yok etmeye çalıştılar. Dünyadaki adaletsizlikle, hukuksuzlukla bir tek Cumhurbaşkanımız savaşıyor. New York Times'ta bir gazeteci, 'Başkan Kennedy'i devlet öldürmüştür' diye yazabilir mi? Sıkıysa yazsın. Özgürlük bu mu? Herkes önüne geleni yazabilir mi? Biz her düşündüğümüzü söyleyebiliyor muyuz? Düşünce özgürlüğü değil, düşüncesizlik özgürlüğü ortaya çıkıyor o zaman. Yurt dışına gidin; orada yapamadığınız her şeyi burada yapabiliyorsunuz.

Orada yere tüküremezseniz, burada tükürüyorsunuz, kırmızı da geçemezsiniz, burada geçiyorsunuz. Burada iktidar, yasal bir düzenleme yaptığında ayağa kalkıyoruz. Herkes kurallara, yasaya uyacak. Biz fazla özgür bir ülkeyiz." dedi.

 

Yavuz Bingöl kimdir, kaç yaşında? Yavuz Bingöl nereli?


Yavuz Bingöl, 7 Ekim 1964 tarihinde İstanbul'da doğdu. Yavuz Bingöl'ün babası Kars Sarıkamış'ta edebiyat öğretmeni Yılmaz Biöngöl ve annesi de halk ozanı Şahsenem Bacı'dır. Yavuz Bingöl'ün iki kardeşi vardır. Yavuz Bingöl babasının işi nedeniyle çeşitli illerde eğitim gördü. Kars Digor'da başlayan eğitim hayatı, Ankara Devlet Konservatuarı'nda sonlandı. 
 

Yavuz Bingöl albümleri - Yavuz Bingöl dizi filmleri


Yavuz Bingöl'ün albümleri şu şekilde:

Kül
Yare
Belki Yine Gelirsin
Sitemdir
Gülen Az
Baharım Sensin
Sen Türkülerini Söyle

Yavuz Bingöl'ün oynadığı dizi filmler

Entepli
Sevda Kuşun Kanadında
Aşk Zamanı
Karagül
Bulutların Ötesi
Ateşe Yürümek
Biz Evlendik
Eşref Saati
Yanık Koza
Ah Be İstanbul
Zerda
Bayanlar Baylar

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"