comScore

Galatasaray Galatasaray

Yasin Öztekin'in menajerinden flaş açıklama - Galatasaray Haberleri

12 Mayıs 2016, Perşembe 10:17
Yasin Öztekin'in menajerinden flaş açıklama - Galatasaray Haberleri

Beşiktaş derbisinde oyundan alındığı için hocasına tepki gösteren Yasin Öztekin'in menajeri Önder İnce önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş ile oynanan derbide oyundan alınmasına tepki gösteren Yasin Öztekin'e yardımcı antrenör Orhan Atik'ten aynı sertlikte karşılık gelmişti. Yasin Öztekin'in bu tavrı sonrası gönderileceği iddiaları ortaya atılırken, menajeri Önder İnce'den konuyla ilgili çarpıcı açıklamalar geldi.
 

Yasin Öztekin, Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Fanatik Gazetesi'ne konuşan Önder İnce, "Bana, ‘Hocamla görüştüm, aramızda en ufak bir sıkıntı yok. Maç atmosferinde olan bir şey' dedi. Yasin zaten sorun çıkaracak bir insan değil. Galatasaray sevdasından 500 bin Euro cebinden para ödedi. Kim yapar bunu. Tarihte örneği var mı?" dedi.
 
270677-haber

‘Sneijder'den çok golü var'

“Öyle bir şey yok. Biz artık kesinlikle kimseyle para konuşmuyoruz. Bize geçen sene, ‘Aynı istatistikleri yapsın, zammı alır' demişlerdi. Yasin'in bugün 10 gol 7 asisti var. Sneijder'den daha çok gol atmış bir kanat oyuncusu. 60. dakikada oyundan çıkarılırken tepki vermekte yüzde yüz haklı. Geçen hafta da aynısı oldu. Yasin gol atmak, takıma katkı vermek istiyor. Bunu da yapacağına inanıyor. Fizik olarak şu an takımın en iyisi. Zam yapmasınlar ama takımını bu kadar seven, bu kadar mücadele eden bir oyuncuya da bu muamele yapılmasın.”
‘1 milyon Euro'ya bulamazlar'

“Ben menajeri olarak değil. bir taraftar olarak konuşuyorum. Derbide çıkacak en son adamdı. Bana, ‘Çıkmasam yemin ederim gol atacaktım' dedi. Art niyetli olsak, engellendiğini düşüneceğiz. Ama bu çocuk bu formanın sevdalısı. Riekerink'in vereceği rapora göre mi gönderecekler yani? Göndersinler, onun yerine alacakları adamı 1 milyon Euro'ya oynatabilecekler mi? Ben bunları Galatasaray'ın iyiliğini düşünerek söylüyorum. Gol atmak, asist yapmak için hırstan çıldıran bir adam normal bir tepki gösterdi diye hedef haline gelmemeli.”     

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!