comScore

Galatasaray Galatasaray

Yasin Öztekin: 'O haberler yalan'

17 Ocak 2017, Salı 15:02
Yasin Öztekin: 'O haberler yalan'

Galatasaray'da kadro dışı bırakıldıktan sonra affedilen Yasin Öztekin, resmi site üzerinden açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası'nda Elazığspor ile deplasmanda oynanacak maç öncesi Galatasaray'da kadro dışı bırakılan ve yeniden affedilen Yasin Öztekin açıklamalarda bulundu.

Sarı kırmızılı kulübün internet sitesine konuşan Yasin Öztekin şunları söyledi:
Türkiye Kupası'nda oynadığımız son maçta gösterdiğim reaksiyonu karşılaşmanın ardından izleme fırsatı bulabildim. O ana kadarki bölümde istediğim bireysel yeterliliği gösterememiş ve takım halinde galibiyet için gerekli performansı sergileyememiş olmaktan ötürü aşırı bir tepki verdiğimi kabul ediyorum.

Ancak düzeltilmesi gerektiğini düşündüğüm bir yanlış anlamayı ortadan kaldırmak istiyorum...

Ben Galatasaray'a büyük emek ve fedakarlıklar sonucunda ulaşabildim. Türkiye Kupası'ndaki maçın ardından birçok farklı mecrada çıkan, 'Her gol sonrasında maaşıma zam istediğim' ve 'Sezon boyunca gösterdiğim iddia edilen disiplinsiz hareketlerden dolayı kadro dışı kaldığım' şeklindeki haberler kesinlikle doğru değildir. Galatasaray'da olduğum sürece, yalnızca takımıma katkı vermek için çaba gösterdim. Bazen aşırı hırs ve istekten ötürü hoş sayılmayacak görüntüler ortaya çıkmış olabilir; fakat hiçbir zaman takımımı ve arkadaşlarımı sahada kasıtlı olarak zor durumda bırakmak istemedim.

Bu tip spekülasyon üzerine kurulan haberlere gelecekte de itibar göstermemenizi önemle rica ederim.

Biz bir takımız ve ben de bundan sonra daha önce olduğu gibi her dakikanın hakkını vermek adına elimden geleni yapacağım.

Saygılarımla

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)