comScore

Yasemin Şefkatli, İdo Tatlıses'i bikinili paylaşımı ile kızdırdı! (Yasemin Şefkatli kimdir, kaç yaşında?)

18 Haziran 2018, Pazartesi 13:07
Yasemin Şefkatli, İdo Tatlıses'i bikinili paylaşımı ile kızdırdı! (Yasemin Şefkatli kimdir, kaç yaşında?)

İdo Tatlıses sevgilisi Yasemin Şefkatli kimdir? İdo Tatlıses kiminle birlikte? İdos Tatlıses'in bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Yasemin Şefkatli, İnstagram hesabından paylaştığı dekolteli paylaşım İdo Tatlıses'i kızdırdı. İdo Tatlıses kaç yaşında? İdo Tatlıses'in sevgilsi Yasemin Şefkatli kimdir?

FutbolArena - İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'in bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Yasemin Şefkatli sosyal medya hesabı İnstagram'dan paylaştığı bikinili fotoğrafı ile İdo Tatlıses'i kızdırıd. İdos Tatlıses'in sevgilisi Yasemin Şefkatli daha sonra İnstagram hesabından paylaştığı bikilini fotoğrafı kaldırdı. Yasemin Şefkatli kimdir? Yasemin Şefkatli kaç yaşında? İdo Tatlıses'in sevgilsi Yasemin Şefkatli fotoğrafları haberimizde.


İdo Tatlıses'in sevgilsi Yasemin Şefkatli kimdir?


İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'in sevgilsi Yasemin Şefkatli, İdo'yu kızdırdı. Yasemin Şefkatli sosyal medya hesabı İnstagram'dan bikilini bir fotoğrafını paylaştı. Bu paylaşımı sevgilsi İdo Tatlıses'i kızdırdı. Yaşanan bu gelişme üzerine Yasemin Şefkatli yaptığı bikilini paylaşımı İnstagram hesabından kaldırdı.

İŞTE O RESİM


Yasemin Şefkatli kaç yaşında? (Yasemin Şefkatli İnstagram hesabı)


1992 doğumlu olan Yasemin Şefkatli, İstandul'da doğdu. Manken ve model olan Yasemin Şefkatli bir süredir İbrahim Tatlıses'in şarkıcı ve DJ oğlu İdo Tatlıses ile birliktelik yaşıyor. İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli sosyal medya hesaplarından sık sık aşkları ile resim paylaşmaktan çekinmiyor.

Aktüel Haberler hakkında tüm gelişmeleri FutbolArena'dan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)