comScore

Yasak Elma son bölüm tek parça full izle 18 Şubat (Yasak Elma yeni bölüm fragmanı İZLE)

18 Şubat 2019, Pazartesi 23:22
Yasak Elma son bölüm tek parça full izle 18 Şubat (Yasak Elma yeni bölüm fragmanı İZLE)

Yasak Elma dizisinin son bölümü bu akşam Fox TV ekranlarında yayınlandı. Yasak Elma'nın son bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Yasak Elma son bölüm izle, Yasak Elma full izle, Yasak Elma reklamsız son bölüm izle seçeneklerini arıyor. 

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma'nın yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Yasak Elma 33. bölüm bu akşam Fo Tv ekranlarında yayınlandı. Yasak Elma 33. bölüm full izle. Yasak Elma 33. bölüm izle. Yasak Elma 33. bölüm son bölüm izle. Yasak Elma son bölüm yayınlandı mı? sorularının yanıtı haberimizde. Yasak Elma izlemek istiyorsanız haberimize göz atabilirsiniz.


Yasak Elma'da kimler oynuyor? Yasak Elma oyuncuları kim?


Yasak Elma, senaryosunu Melis Civelek'in yazdığı, baş rollerini Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Sinan Eroğlu, Tuğçe Koçak, Nilgün Türksever, İlber Kaboğlu, Ayşegül Çınar'ın paylaştıkları dram ve aşk dizisidir.
 

Yasak Elma konusu ne?


Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız'ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun'la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender Yıldız'ı  kocası Halit Argun'dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız'a hayatının teklifini sunmuştur. Yıldız'ın hayatında bunlar olurken, Zeynep'in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır.  Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey ise Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız'ın  vereceği karar sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecektir.

 
Yasak Elma son bölüm izle, Yasak Elma yeni bölüm full izle


Yasak Elma'nın son bölümü bu akşam FOX TV ekranlarında yayınlandı. Yasak Elma'nın son bölümü bugün yayınlandı. Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin 33. bölümü dizi severler ile bir araya geldi. Yasak Elma'nın 33. bölümünü izlemek için aşağıda yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır.


YASAK ELMA 33. BÖLÜM İZLE


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)