comScore

Yasak Elma 71. bölüm full tek parça izle 2 Mart Pazartesi (Yasak Elma yeni bölüm fragmanı İZLE)

02 Mart 2020, Pazartesi 23:56
Yasak Elma 71. bölüm full tek parça izle 2 Mart Pazartesi (Yasak Elma yeni bölüm fragmanı İZLE)

Yasak Elma dizisi 71. bölümü ile 2 Mart 2020 Pazartesi akşamı yayınlandı. Yasak Elma yeni bölüm full tek parça izle ve Yasak Elma son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Yasak Elma dizisi 71. bölüm ile FOX TV kanalından yayınlandı. Yasak Elma dizisinin 2 Mart 2020 Pazartesi akşamı ekranlara gelen Yasak Elma son bölümde neler yaşandı? Yasak Elma yeni bölümde Halit'in batışı, herkesi derinden etkiler. Halit, Zehra, Lila ve Erim yeni düzene ayak uydurmaya çalışırken çok zorlanırlar. Yıldız, yeni hayatının tadını olanlar yüzünden tam olarak çıkaramaz. Yasak Elma 71. bölüm izle, Yasak Elma yeni bölüm full tek parça izle, Yasak Elma son bölüm izle ve Yasak Elma 72. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.
 

Yasak Elma dizi son bölüm izle (Yasak Elma yeni bölümde neler oldu?)


Halit'in her şeyini kaybetmesinden en çok etkilenenlerden biri Şahika'dır. Şahika'nın şirketten gönderilmesi ve tüm kapıların yüzüne kapatılması onu olduğundan daha tehlikeli biri haline getirir ve herkesin hayatını etkileyecek bir karar verir.

Ender, Halit'in Leyla'dan şüphelenmesi için elinden geleni yaparken, Şahika artık Leyla'nın işine yaramayacağını düşünüp onu gözden çıkarır. Yıldız'ın elma pürelerine gelen teklif Yıldız'ın hayatını değiştirirken, Halit'in yaptığı yanlış hamleler imparatorluğun çöküşünü hazırlar.

 

Yasak Elma dizisi 71. bölüm izle fragmanı FOX TV


Yasak Elma dizisi son bölüm olan Yasak Elma 71. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Yasak Elma son bölüm izle, Yasak Elma 71. bölüm izle, Yasak Elma 2 Mart 2020 son bölüm full izle, Yasak Elma 2 Mart 11. bölüm full izle, Yasak Elma son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Yasak Elma son bölüm olan Yasak Elma 71. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

YASAK ELMA 71. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

Yasak Elma dizisi oyuncuları (Yasak Elma künye)


HALİT ARGUN (TALAT BULUT)

ENDER ARGUN (ŞEVVAL SAM)

YILDIZ YILMAZ (EDA ECE)

KAYA EKİNCİ (BARIŞ KILIÇ)

ZEHRA ARGUN (ŞAFAK PEKDEMİR)

CANER ÇELEBİ (BARIŞ AYTAÇ)

ŞENGÜL DOĞAN (İREM KAHYAOĞLU)

SİNAN (KIVANÇ KASABALI)

ZERRİN TAŞDEMİR (NİLGÜN TÜRKSEVER)

ERİM ARGUN (İLBER KABOĞLU)

LAL UZUN (TUĞÇE KOÇAK))

KÜNYE

YAPIM: MEDYAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
YÖNETMEN: NESLİHAN YEŞİLYURT
ÖYKÜ & SENARYO: MELİS CİVELEK - ZEYNEP SOYATA
UYGULAYICI YAPIMCI: ARZU EĞMİR  
 

Yasak Elma dizisi 12. bölüm fragmanı FOX TV


Yasak Elma dizisi 71. bölüm yayınlandıktan sonra Yasak Elma dizisi 72. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Yasak Elma dizisi FOX TV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Yasak Elma dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Yasak Elma 72. bölüm fragmanı izle, Yasak Elma yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Yasak Elma dizisi her Pazartesi akşamı FOX TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Yasak Elma dizisinin 72. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

YASAK ELMA 72. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"