comScore

Yasak Elma 54. bölüm fragmanı izle - Yasak Elma yeni bölüm fragmanı İZLE

21 Ekim 2019, Pazartesi 23:48
Yasak Elma 54. bölüm fragmanı izle - Yasak Elma yeni bölüm fragmanı İZLE

Yasak Elma dizisinin son bölümü olan Yasak Elma 53. bölüm yayınlandı. Yasak Elma yeni bölüm fragmanı olan Yasak Elma 54. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Yasak Elma yeni bölüm fragmanı olan Yasak Elma 54. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.  

FOX TV'de Yasak Elma dizisi 21 Ekim 2019 Pazartesi günü 53. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Yasak Elma dizisi son bölüm olan Yasak Elma 53. bölümünden sonra Yasak Elma 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yıldız oğlunun sünnet düğünü için hazırlıklara başlamıştır. Halit, Yıldız'ın ona ihanet ettiğini sanarak Yıldız'ı tamamen hayatından çıkarmak için harekete geçer. Ancak işler isteği gibi gitmez. Yasak Elma yeni bölüm fragmanı olan Yasak Elma 54. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Yasak Elma dizisinde neler oldu?


Yıldız, bebeğinin Halit'ten olduğunu ispat etmeye çalışırken, Ender kendisine Yıldız'dan bir fayda gelmeyeceğini anlamıştır.

Şahika, Halit'i tamamen avucunun içine almayı başardığını düşünerek, planının geri kalanını uygulamaya koyar.
Halit, Yıldız'ın ona ihanet ettiğini sanarak Yıldız'ı tamamen hayatından çıkarmak için harekete geçer.

Yıldız perişan bir haldeyken yine ona eski düşmanı el uzatacaktır.


 

Eda Ece kimdir? (Yıldız Yılmaz)


YILDIZ YILMAZ

Gencecik yaşına rağmen hayatından sıkılmıştır. Ona göre mutluluğun anahtarı zengin bir koca bulup evlenmek ve lüks içinde bir hayat yaşamaktır. Sosyeteye ve lüks insanlara hayranlık duyar. Yıllar sonra Ender'in teklifiyle hayatının değişebileceğini anlayıp, aklını Halit'i tavlamak ve onun karısı olabilmek için kullanacaktır.

EDA ECE

20 Haziran 1990'da İstanbul'da doğmuştur. Şişli Terakki Lisesi ve ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdikten sonra,  Sanat Tarihi üzerine ders aldı ve bir galeride çalışmaya başladı. Ayrıca okul yıllarında tiyatro kollarına üye olan ve oyunlarda görev alan Eda Ece, bir gün oynamış olduğu bir tiyatro oyununda menajer Tümay Özokur'un dikkati çekerek oyunculuk teklifleri almıştır.
 

Yasak Elma 54. bölüm fragmanı FOX TV


Yasak Elma dizisi son bölüm olan Yasak Elma 53. bölümün yayınlanmasının ardından Yasak Elma yeni bölüm fragmanı olan Yasak Elma 54. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Yasak Elma yeni bölüm fragmanı izle, Yasak Elma 54. bölüm fragmanı izle, Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 54. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Yasak Elma yeni bölüm fragmanı olan Yasak Elma 54. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>  

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)