comScore

Yasak Elma 53. bölüm full tek parça izle FOX TV (Yasak Elma yeni bölüm İZLE)

21 Ekim 2019, Pazartesi 23:46
Yasak Elma 53. bölüm full tek parça izle FOX TV (Yasak Elma yeni bölüm İZLE)

FOX TV yapımı Yasak Elma dizisinin 53. bölümü yayınlandı. Yasak Elma 53. bölüm izle, Yasak Elma yeni bölüm izle, Yasak Elma son bölüm izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

FOX TV'nin sevilen yapımı Yasak Elma dizisinin 53. bölümü ekranlara geldi. Fox ekranında Yasak Elma dizisinin yeni bölümü 21 Ekim 2019 Pazartesi akşamı yayınlandı. Yasak Elma dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Yasak Elma yeni bölüm izle, Yasak Elma son bölüm izle, Yasak Elma Fox Tv izle gibi araştırmalar yapmaya başladı. Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde Yıldız'ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecektir.
 

Yasak Elma dizisinin konusu (Yasak Elma dizisi 53. yeni bölüm)


Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız'ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun'la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız'ı kocası Halit Argun'dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız'a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız'ın hayatında bunlar olurken, Zeynep'in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey ise Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yasak Elma dizisinin yeni bölümü olan Yasak Elma 53. bölümü aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.
YASAK ELMA DİZİSİ 53. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Yasak Elma dizisi oyuncuları


HALİT ARGUN (TALAT BULUT)

ENDER ARGUN (ŞEVVAL SAM)

YILDIZ YILMAZ (EDA ECE)

KAYA EKİNCİ (BARIŞ KILIÇ)

ZEHRA ARGUN (ŞAFAK PEKDEMİR)

CANER ÇELEBİ (BARIŞ AYTAÇ)

ŞENGÜL DOĞAN (İREM KAHYAOĞLU)

SİNAN (KIVANÇ KASABALI)

ZERRİN TAŞDEMİR (NİLGÜN TÜRKSEVER)

ERİM ARGUN (İLBER KABOĞLU)

LAL UZUN (TUĞÇE KOÇAK))

KÜNYE

YAPIM: MEDYAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
YÖNETMEN: NESLİHAN YEŞİLYURT
ÖYKÜ & SENARYO: MELİS CİVELEK - ZEYNEP SOYATA
UYGULAYICI YAPIMCI: ARZU EĞMİR
 

Talat Bulut Kimdir? (Halit Argun)

 
Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı Talat Bulut, 23 Mart 1956 yılında Kars'ın Sarıkamış ilçesinde doğdu. Eğitimini, Hacettepe Üniversitesi, Elektronik Mühendisliği bölümünde sürdürürken 2. sınıfta yarıda bırakan Talat Bulut, sanat yaşamına 1975 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nda Dimitrov adlı oyunda sahneye çıkarak başladı.

Uzun süre AST bünyesinde çalışan sanatçı, Türkân Şoray'ın teşvikiyle kamera karşısına geçerek Hazal filmiyle sinemaya adım attı. Bir dönem Türk sinemasının üretkenliğinin azaldığı süreçte etkinliklerine ara verdi. Kaliteli filmlerde oynamayı tercih eden Talat Bulut; halen sinema ve dizi filmlerde rol almanın yanı sıra seslendirme çalışmaları da yapmaktadır. Geniş izleyici kitlesiyle tanışmasına neden olan film Manisa Tarzanı'dir.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da. 

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)