comScore

Yasak Elma 52. bölüm full tek parça izle FOX TV (Yasak Elma yeni bölüm fragmanı İZLE)

07 Ekim 2019, Pazartesi 23:10
Yasak Elma 52. bölüm full tek parça izle FOX TV (Yasak Elma yeni bölüm fragmanı İZLE)

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin 52. bölümü yayınlandı. Yasak Elma 52. bölüm izle, Yasak Elma yeni bölüm izle, Yasak Elma son bölüm izle, Yasak Elma 53. bölüm fragmanı gibi aramaların sonuçları haberimizde.

FOX TV'nin sevilen yeni yapımı Yasak Elma dizisinin 52. bölümü ekranlara geldi. Fox ekranında Yasak Elma dizisinin yeni bölümü 7 Ekim 2019 Pazartesi akşamı yayınlandı. Yasak Elma dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Yasak Elma yeni bölüm izle, Yasak Elma son bölüm izle, Yasak Elma 53. bölüm fragmanı izle, Yasak Elma Fox Tv izle gibi araştırmalar yapmaya başladı. Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde Yıldız bebeği ile zor duruma düşer ve heyecan doruğa ulaşır.
 

Yasak Elma dizisi 52. bölümde neler oldu? (Yasak Elma dizisi yeni bölüm)


Yıldız, bebeğinin Halit'ten olduğunu ispat etmeye çalışırken, Ender kendisine Yıldız'dan bir fayda gelmeyeceğini anlamıştır. Şahika, Halit'i tamamen avucunun içine almayı başardığını düşünerek, planının geri kalanını uygulamaya koyar.

Halit, Yıldız'ın ona ihanet ettiğini sanarak Yıldız'ı tamamen hayatından çıkarmak için harekete geçer. Yıldız perişan bir haldeyken yine ona eski düşmanı el uzatacaktır. Yasak Elma dizisinin yeni bölümü olan Yasak Elma 52. bölümü aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.
YASAK ELMA DİZİSİ 52. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Yasak Elma dizisi oyuncuları


HALİT ARGUN (TALAT BULUT)

ENDER ARGUN (ŞEVVAL SAM)

YILDIZ YILMAZ (EDA ECE)

KAYA EKİNCİ (BARIŞ KILIÇ)

ZEHRA ARGUN (ŞAFAK PEKDEMİR)

CANER ÇELEBİ (BARIŞ AYTAÇ)

ŞENGÜL DOĞAN (İREM KAHYAOĞLU)

SİNAN (KIVANÇ KASABALI)

ZERRİN TAŞDEMİR (NİLGÜN TÜRKSEVER)

ERİM ARGUN (İLBER KABOĞLU)

LAL UZUN (TUĞÇE KOÇAK))

KÜNYE

YAPIM: MEDYAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
YÖNETMEN: NESLİHAN YEŞİLYURT
ÖYKÜ & SENARYO: MELİS CİVELEK - ZEYNEP SOYATA
UYGULAYICI YAPIMCI: ARZU EĞMİR

YASAK ELMA DİZİSİNDE HEYECAN YÜKSELDİ

Ender ve Yıldız, Şahika'nın asıl yüzünü Halit'e göstermek için yeni bir plan yaparlar. Planlarının başarıya ulaştığını düşündükleri sırada Şahika'nın uzun zamandır üstünde çalıştığı öldürücü darbesiyle sarsılırlar.
 

Yasak Elma dizisi 53. bölüm fragmanı Fox TV


Yasak Elma dizisi son bölüm olan Yasak Elma 52. bölümün yayınlanmasının ardından Yasak Elma yeni bölüm fragmanı olan Yasak Elma 53. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Yasak Elma yeni bölüm fragmanı izle, Yasak Elma 53. bölüm fragmanı izle, Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 53. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Yasak Elma yeni bölüm fragmanı olan Yasak Elma 53. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"