comScore

Yasak Elma 22. bölüm izle - Yasak Elma son bölüm izle - Yasak Elma Fox Tv izle 

12 Kasım 2018, Pazartesi 23:25
Yasak Elma 22. bölüm izle - Yasak Elma son bölüm izle - Yasak Elma Fox Tv izle 

Yasak Elma 22. bölüm izle. Yasak Elma son bölüm izle. Pazartesi, Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma 22. bölüm bu akşam gösterime girdi. Yasak Elma 22. bölüm izlemek için haberimize göz atabilirsiniz.

Yasak Elma 22. bölüm izle. Yasak Elma son bölüm izle. Yasak Elma yeni bölüm izle. Yasak Elma Fox Tv izle. Yasak Elma 22. bölüm tek parça reklamsız izle. Her Pazartesi akşamı saat 20:00'da izleyicileri ile buluşan ve büyük beğeni toplayan Yasak Elma dizisinin 22. bölümü yayınlandı. Yasak Elma Fox Tv izleme rehberi haberimizde.


YASAK ELMA 22. BÖLÜM İZLE - YASAK ELMA FOX TV İZLE


Yasak Elma 21. bölümde neler yaşandı?

Alihan ve Zeynep sonunda hak ettikleri mutluluğu yaşamaya ve ayrıyken kaybettikleri zamanı telafi etmeye karar verirler. Halit, Yıldız'ın tüm gerçeğini öğrenmiş ve deliye dönmüştür. Yıldız artık hem Halit'i, hem de Kemal'i kaybetmiştir. Ender artık kazandığına emindir. Yıldız'ın ise yenilgiyi kabul etmeye hiç niyeti yoktur.
Fox Tv ekranlarında gösterime girdiği günden bu yana büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Yasak Elma'nın 21. bölümden sonra 22. bölüm bu akşam yayına girdi. Yasak Elma 22. bölümü izleyiciler tarafından büyük bir beğeni topladı. Yasak Elma dizisinin 22. bölümünü reklamsız ve tek parça izlemek isteyenler bu haberde toplanıyor.


Fox Tv Yasak Elma konusu ne ? Yasak Elma dizisi oyuncuları


Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız'ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun'la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender Yıldız'ı  kocası Halit Argun'dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız'a hayatının teklifini sunmuştur. Yıldız'ın hayatında bunlar olurken, Zeynep'in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır.  Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey ise Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız'ın  vereceği karar sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecektir. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"