comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Yanal'ı kara kara düşündürüyor!

14 Şubat 2014, Cuma 16:55

Fenerbahçe'de Kasımpaşa maçı öncesi en büyük sıkıntı ve merak Emenike oynayacak mı? Yanıtı şu: 90 dakika oynaması zor.

FutbolArena - Torku Konyaspor maçında sakatlanan ve Eskişehir, Sivasspor deplasmanlarında oynamayan Emenike'nin  Webo ve Sow'un sakatlığının ardından Kasımpaşa maçında oynayıp oynamayacağı merak konusu.
 
Konyaspor maçında arka adalesinde 2. derece yırtık bulunan golcü oyuncu Kasımpaşa maçına yetiştirilmeye çalışılıyor ama henüz hazır değil. Kasımpaşa maçında sakatlığının nüksetmesi halinde 1-2 hafta daha sahalardan uzaklaşma ihtimali olan Emenike'nin bu durumu Ersun Yanal'ı kara kara düşündürüyor.
 
Sow'dan en az 3 hafta, yine Webo'dan da en az üç hafta faydalanamayacak olan Ersun Yanal'ın önünde iki seçenek duruyor. Takımla ilk idmanını bugün yapan Emenike'yi sakatlığının nüksetme riskine rağmen ya Kasımpaşa maçında sahaya çıkacak ya da Kasımpaşa maçında oynatmayıp Sow ve Webo'nun olmadığı haftaları Emenike ile garanti altına alacak.
 
90 DAKİKA OYNAYAMAZ
 
Kulüp sağlık heyetinden edinilen bilgilere göreyse son durum şu: Emenike'nin tedavisi tamamlandı ama fiziksel olarak hazır değil. Ersun Yanal ile son durumu değerlendirecek sağlık heyeti Emenike'nin 90 dakika oynayamayacağını söyledi.  Yanal'ın Emenike'i yedek kulübesine oturtup maçın ikinci yarısında oyuna alması kuvvetli ihtimal olarak görünüyor.
 
BİR GÖRÜŞ

Yücel İldiz – Emenike'nin eski hocası:

Emenike kendini hazır hissederse yine sakatlanır mıyım diyedüşünmez ve sahaya çıkar. Ama eğer kendini hazır hissetmiyorsa oynamaz.  Bunudaha önce yaşadım.

Haber: Aydın Cingöz 

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.