comScore

Xiaomi Mi 8 satış fiyatı belli oldu (Xiaomi Mi 8 ne zaman satışa çıkacak?)

20 Haziran 2018, Çarşamba 14:12
Xiaomi Mi 8 satış fiyatı belli oldu (Xiaomi Mi 8 ne zaman satışa çıkacak?)

Xiaomi Mi 8 fiyatı belli oldu mu? Büyük merakla teknoloji takipçileri tarafından beklenen yeni Xiaomi Mi 8 telefon fiyatı ve satışa çıkacağı tarih büyük bir merak ile bekleniyordu. 

FutbolArenaXiaomi Mi 8 telefonu satışa çıktı mı? Xiaomi Mi 8 telefonu satış fiyatları ne kadar? Xiaomi Mi 8 telefon özellikleri neler? Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan ve büyük merakla beklenen Xiaomi Mi 8  telefonununu satış fiyatı ve ne zaman piyasaya sürüleceği belli oldu. İşte Xiaomi Mi 8 telefonu satış fiyatı ve satışa sunulacağı tarih.


Xiaomi Mi 8 satış fiyatı belli oldu mu?


Çin, Fransa ve Rusya'da satışa sunulan Xiaomi Mi 8 telefonu Türkiye'de ne zaman satışa sunulacak? Xiaomi Mi 8 telefonunun özellikleri neler? Xiaomi Mi 8 telefonu ne kadara satılacak? Son dönemde büyük merakla beklenilen Xiaomi Mi 8 telefonu ile ilgili bilgiler sızdı. Avrupa pazarına Ağustos ayında girecek olan Xiaomi Mi 8 telefonu siyah ve mavi renk seçenekleri ile satışa sunulacak.

Xiaomi Mi 8 telefonun fiyatı ise belli oldu. Avrupa'da  Xiaomi Mi 8 telefon siyatı 480 ve 520 Euro arasında değişen özellik fiyatına göre satılacak.  Xiaomi Mi 8 telefonunun Türkiye'de büyük bir satış rakamına ulaşması bekleniyor.


Xiaomi Mi 8 telefonu özellikleri ve detaylı tanıtımıFutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)