comScore

WinWin kampanyası geliri ne kadar? WinWin kaç forma satıldı? (WinWin forma ne kadar?)

14 Mayıs 2019, Salı 02:02
WinWin kampanyası geliri ne kadar? WinWin kaç forma satıldı? (WinWin forma ne kadar?)

Acun Ilıcalı'nın Fener Ol kampanyasına destek olmak amacıyla başlattığı WinWin kampanyasının 2 günlük gelirleri açıklandı. WinWin nedir? WinWin kampanyasında kaç forma satıldı? WinWin SMS geliri nedir? Fenerbahçe'nin WinWin kampanyasının 2 günlük geliri haberimizde. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un başlattığı Fener Ol kampanyasına destek amacıyla Acun Ilıcalı'nın yürüttüğü WinWin kampanyasının 2 günlük geliri açıklandı. 12-13 Mayıs günlerinde FB TV ve TV8 ortak yayınıyla gerçekleşen programlarda rekor seviyede gelir elde edildi. Peki WinWin kampanyası nedir? WinWin forma ne kadar? WinWin Fener ol 1 sms ne kadar? WinWin kampanyasında ne kadar forma satıldı? WinWin kampanyasında ne kadar SMS atıldı? İşte detaylarıyla Fenerbahçe'nin WinWin kampanyasında ilk 2 günlük geliri şu şekilde:


WinWin nedir? WinWin kampanyası Fenerbahçe 


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un başlattığı Fener Ol kampanyası eşliğinde Acun Ilıcalı, TV8 ve FB TV ortak yayınında WinWin kampanyası adı altında bir yayın gerçekleştirdi. WinWin kampanyası ödülleri ise Fenerbahçe taraftalrarını oldukça heyecanlandırdı. Canlı yayına bağlanan birçok iş adamı bu kampanyaya hem sms, hem de forma satın alarak destek oldu. 

WinWin kampanyası kaç forma satıldı?


FB TV ve TV8 ortak yayınıyla gerçekleşen programda Acun Ilıcalı gecenin sonunda 2 günlük forma satışı ve SMS gelirini açıkladı. Buna göre Türkiye genelinde 123 bin forma satılırken, 950 bin SMS atıldı. 1 formanın bedeli 300 TL, 1 SMS ise 20 lira. Dolayısıyla yaklaşık 57 milyon TL gelir elde edilirken, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç gecenin sonunda yaptığı konuşmayla kampanyaya destek olan herkese teşekkür etti. 

BİREYSEL FORMA SATIŞLARI

Bülent Kütük (Mersin Fenerbahçeliler Dernek Başkanı): 593 forma
Salih Yılmaz (Adana Fenerbahçeliler Derneği): 401 forma
Barış Türkmen: 535 forma
Burçin AliUsta: 507 forma
Hakan Bilalkutlualp: 1.000 forma
Acun Ilıcalı: 1.907 forma
Beyazıt Öztürk: 1.000 forma
Furkan Kızılay: "Fenerbahçe taraftarı için her zaman destek olacağız. Bağdat Caddesi Şaşkın Bakkal Grubu olarak 20-25 kişilik bir grubuz. 50 forma alıyoruz."" 
Cemil Kazancı (Rize Fenerbahçeliler Derneği): "5.000 forma"

ALİ KOÇ'UN KONUŞMALARI

Tüm kulüpler bunu yapsa keşke. Tüm kulüpler kendi çıkarları doğrultusunda kullanablse diye. Böyle bir rekabet çok tatlı bir rekabet olur. Sahada rekabet var ama yapıcı rekabeti bilmiyoruz. İnanıyorum ki, rakamlar daha büyük olur. Tabi bizim hep önde olacağımızı düşünüyorum. Bizde farklı bir kültür var. Allah bize bunu nasip etmiş. Farklı bir camia olduğumuzu anlattım. Çorbada herkesin tuzu olsun dedik, herkesin tuzu oldu. Ben de bu kadarını beklemiyordum. Umarım 2020 yılı bu aylarda sizin karşınıza göğsümü gere gere çıkarım. 
 

FB1907 WinWin kampanyası ilk gün ne kadar bağış toplandı?


200 BİN SMS İLE BAŞLANGIÇ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Cem Yılmaz'la birlikte Ezgi Mola gibi ünlü oyuncuların katıldığı programın başlangıcında Acun Ilıcalı, "Programın başlangıcında 200 bin sms aldık. Çok iyi başlangıç gerçekten. Şu anda aşırı yüklenmeden dolayı kitlenme var." dedi. 

ACUN ILICALI DUYURDU

1 SMS'in 20 TL olduğu kampanyada programın ilerleyen saatlerinde Acun Ilıcalı, 350.000 SMS'e ulaşıldığını ve bu rakamın an itibariyle geçildiğini söyledi. Fenerbahçe için tarihi bir gece yaşandığını belirten Ilıcalı, canlı yayına bağlanan Hamdi Akın'la yaşadığı diyalog ise geceye damga vurdu. 

Kampanyanın amacına ulaşmasını dileyen Hamdi Akın, "100 forma ile başlayalım." dedikten sonra Acun Ilıcalı, "Abi onun yanına bir 'sıfır' daha koyalım. 1000 forma olsun. Seninle ilgili Fenerbahçe için hiçbir teklifi reddetmedi diyorlar." diye yanıt verdi. Hamdi Akın ise 1000 forma teklifini kabul etti. BİREYSEL FORMA BAĞIŞ YAPAN İSİMLERDEN BAZILARI

Hamdi Akın: 1.000 forma 
Bekir Okan: 300 forma 
Recep Uzelli: 100 forma 
Complete Group (Murat Kapki & Samet Güzel) 100 forma
Kazım Türkerler 1.500 forma
Zafer Algöz: 200 forma
Volkan Eruçar (Fenerbahçe tribün grubu KFY kurucularından) 100 forma
Mustafa Taviloğlu: 300 forma
Abdullah Kiğılı: 300 forma
Mithat Erdem (Nusret Steakhouse ortaklarından): 500 forma
İsmini açıklamayan iş adamı: 1000 forma
Ozan Güven: 100 forma
Zeynep Demirel: 250 forma
Fenerbahçe futbol takımı: 10 bin forma

TOPLAM RAKAMLAR

SMS: 750.000 (1 SMS 20 TL)
TOPLAM FORMA SATIŞI: 55.000 (1 FORMA 300 TL)

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.