comScore

Whatsapp neden çöktü? Whatsapp'a ne oldu? Whatsapp çalışıyor mu? Whatsapp neden açılmıyor? Whatsapp mesajları iletilemiyor

14 Haziran 2018, Perşembe 10:58
Whatsapp neden çöktü? Whatsapp'a ne oldu? Whatsapp çalışıyor mu? Whatsapp neden açılmıyor? Whatsapp mesajları iletilemiyor

Whatsapp 14 Haziran 2018 Çarşamba Arefe günü sabah saatlerinde çalışmadı Whatsapp'ın çalışmamasının ardından internet ortamında insanlar Whatsapp'a ne oldu? Whatsapp çöktü mü? Whatsapp neden çöktü? şeklinde arama yapmaya başladılar. Whatsapp son dakika gelişmeleri haberimizde. 

Whatsapp mı çöktü? Whatsapp'a ne oldu? Whatsapp mesajlar neden iletillemiyor? diye merak edenler Arefe günü sabah saatlerinde Whatsapp sorunuyla karşı karşıya geldi. Whatsapp'ın çökmesinin ardından insanlar internet ortamında Whatsapp'a ne oldu? Whatsapp çöktü mü? Whatsapp niye çöktü?Whatsapp'ta mesajlar iletilemiyor şeklinde sorulara yanıt aramaya başladı. 

Dünyanın şu anda en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp, 14 Haziran 2018 Perşembe Arefe günü sabah saatlerinde çalışmadı. Sabah saat 09:15 itibariyle Whatsapp kullancıları mesaj gönderemedikleri gibi mesaj da alamadı. Bu durumun ardından Whatsapp'a ne oldu? Whatsapp çöktü mü? şeklinde aramalar yapılmaya başladı. Öte yandan Whatsapp ismi de Whatsapp'ın çökmesinin ardından internet ortamında kısa süre içinde trend topic oldu. Peki Whatsapp neden çöktü? Whatsapp neden çalışmadı? Whatsapp'a ne oldu?
14 Haziran 2018 Çarşamba saat 09.15 sularında Whatsapp'ta mesaj alıp göndermek mümkün olmazken sorun 15 dakika sürdü. Whatsapp'tan konuyla ilgili bir açıklama ise yapılmadı.

SOSYAL MEDYADA WHATSAPP MESAJLARI

‏@m_erkinduran
#WhatsApp çöktü de noldu. Bi başınızo kaldırıp konuşun la

 
@AYNURBERKSZ
#WhatsApp ın çöktüğünü tweeterdan öğrenenlere iyi davranın şimdi  bir dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum
 
@Cnn19tm07
#WhatsApp ın çöktüğünü whatsapptan öğrenmek 😆

@_KAYGISIZZ_
WhatsApp'ın çöktüğünü twitterdan öğrenen insanların whatsapp'ın çöktüğünü twitterdan öğrendiği ile ilgili tweet atmasından bıkanlar derneği.
  #WhatsApp

@1992Naz1
#WhatsApp yapma bunu bana daha toplu bayram mesaj atmadım. Tek tek aratma beni  kurtarıcım kendine gel yarına kadar zaman veriyorum sana 😀


Whatsapp nedir?


WhatsApp kullanabilmeniz için telefonunuzun internete bağlı olması gerektiğinden ya kablosuz ağa bağlanmanız ya da bir mobil internet paketi almış olmanız gerekiyor. WhatsApp kullanabilmeniz için mesajlaşacak arkadaşınızın da WhatsApp kullanması gerekiyor. Böylelikle sınırsız mesajlaşmak, resim, video ve ses kaydı göndermeniz mümkün.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)