comScore

Whatsapp hata mesajı ve Whatsapp siyah noktada dikkat etmeniz gerekenler

07 Mayıs 2018, Pazartesi 15:44
Whatsapp hata mesajı ve Whatsapp siyah noktada dikkat etmeniz gerekenler

Whatsapp kullanıcılarının dikkat etmesi gereken hususlar arasında son dönemde en fazla yaygınlaşan Whatsapp hata mesajları arasında Whatsapp siyah nokta ve Whatsapp hata mesajında nelere dikkat etmeniz gerektiğini haberimizde derledik. 

FutbolArena - Whatsapp kullanıcıları dikkat! Whatsapp'ta son günlerde yayılan hata mesaj, Whatsapp kullanıcılarının telefonlarının çökmesine neden oluyor. Peki Whatsapp'taki hata nedir? Whatsapp'taki hata kullanıcılar arasında şaka yoluyla başlayıp hızla yayılan Whatsapp hatanın detaylarına dair tüm bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Whatsapp hata mesajı nedir?


Whatsapp hatası diye geçmeyin! Whatsapp'ta kullanıcılar arasında şakayla başlayan bu mesajlaşmalar zamanla Whatsapp kullanıcılarının telefonlarının çökmesine neden oluyor. Peki Whatsapp hatası nedir? Whatsapp'ta hangi hata mesajlarına dikkat etmeliyiz? Günümüzde Android kullanımı hızla yaygınlaşırken bunun getirdiği avantajlar kadar dezavantajlar da oluyor. İşte Whatsapp hata mesajının ayrıntıları. 

İlginç hata sizin yollayacağınız bir mesaj ile geçerli olabiliyor. Alıntı bölümü oluşturup (<…>) bu işaretlerin arasına “Çok ilginç” ve “O kadar komik ki ağlıyorum” emojilerini yerleştiriyorsunuz.

Bu mesajı ise eğer siyah noktaya dokunulursa neler olacağını açıklayan bir mesaj ile veriyorsunuz. Eğer karşınızdaki kişi mesaja dokunursa WhatsApp uygulamasının ve hatta telefonun da takılmasına yol açıyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"