comScore

Whatsapp çöktü mü? Whatsapp girilemiyor

14 Nisan 2019, Pazar 14:15
Whatsapp çöktü mü? Whatsapp girilemiyor

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunana Whatsapp uygulaması bugün öğle saatlerinde çöktü. Uygulamada mesaj gönderme ve alma sıkıntısı yaşandı. 

FutbolArena - En çok iletişim araçlarının başında gelen Whatsapp bozuldu. Whatsapp çöktü mü? Whatsapp girilemiyor? araştırması Whatsapp kullanıcıları tarafından arama motorlarında araştırılmaya başladı. bugün öğlen saatlerinde dünya genelinde Whatsapp çöktü. Uygulamaya girmeye çalışanlar 'mesaj gönderilemiyor' yada 'mesaj alamıyor' uyarısı ile karşılaştı. Whatsapp ile birlikte Facebook ve Instagram'da da aynı sorun yaşanmaya başladı.


Whatsapp neden çöktü? Whatsapp'a giremiyorum


Whatsapp bugün Türkiye saati ile 13:00 itibari ile tüm dünya genelinde çöktü. Whatsapp uygulamasından mesaj göndermeyen ve alamayan kullanıcılar durumu internet ortamında araştırmaya başladı. Whatsapp'ın çökmesi ile birlikte dünya üzerindeki milyonlarca kullanıcısı Whatsapp çöktü mü? Whatsapp neden girmiyor? şeklinde araştırmalara başladı.

Whatsapp'ın çökmesi ile birlikte resmi bir açıklama henüz gelmiş değil. Whatsapp'ın dünya üzerindeki erişim haritasına baktığımız zaman sorunun avrupa genelinde yaşandığı görülmekte. Whatsapp'tan kısa süre içerisinde konu hakkında açıklama gelmesi bekleniyor. 

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)