comScore

West Ham United West Ham United

West Ham United'a ağır ceza yolda

12 Mart 2018, Pazartesi 16:29
West Ham United'a ağır ceza yolda

İngiltere Premier Lig'in 30. hafta mücadelesi kapsamında oynanan West Ham United-Burnley mücadelesinde çıkan olaylar nedeni ile İngiltere'de uzun yıllar sonra seyircisiz ceza gündeme geldi.

FutbolArena Dış Haber - İngiltere Premier Lig tarihinde uzun yıllar sonra bir mücadele seyircisiz oynama cezası ile karşı karşıya. Premier Lig'in 30. hafta mücadelesi kapsamında oynanan West Ham United-Burnley mücadelesinde çıkan olaylar nedeni ile soruşturma açıldı.

Burnley maçında yaşanan olaylar nedeniyle West Ham United'lı taraftarlar hakkında soruşturma açıldı. Uzun yıllar sonra West Ham'a seyircisiz maç oynama cezası verilmesi gündemde.
KISA SÜRE ÖNCE BAŞKANLARININ ÖNLERİNİ DE KESMİŞLERDİ

İngiltere'de olayları ile meşhut olan West Ham United takım taraftarları yine rahat durmadı. 30. hafta mücadelesi kapsamında Burnley ile oynanan mücadelede bir West Ham United taraftarı sahaya girmiş takım kaptanı Mark Noble sahaya giren taraftarı yakasından silkeleyerek oyun dışana atmak istemesi sonucunda bir takım olaylar yaşanmıştı.

Sky Sports'un haberine göre, Yaşanan bu olaylar sonrasında İngiltere Futbol Federasyon'u konu hakkında soruşturma başlattı ve İngiltere'de uzun yıllar sonra seyircisiz oynama cezası gündeme geldi. 

İngiltere Premier Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!