comScore
1 / 8

Ve Slaven Bilic'in yeni adresi! Türk hoca ile...

 

FutbolArena - İngiltere Premier Lig ekibi West Ham United’dan kovulan ve boşta kalan teknik direktör Slaven Bilic için sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

 

2 / 8
2 sezon Beşiktaş’ı da çalıştıran Hırvat çalıştırıcının yeni takımı belli oldu.
3 / 8
Bilic’in Almanya Bundesliga ekibi Eintracht Frankfurt yolcusu olduğu öne sürüldü.

4 / 8
Slaven Bilic şimdi nerede?

West Ham United’dan ayrıldıktan sonran dinlenmeye çekilen teknik direktör Slaven Bilic’in yeni adresi için Almanya iddiaları konuşulmaya başlandı.
5 / 8
Alman basınından Sport sitesinin haberine göre Eintracht Frankfurt teknik direktörü Niko Kovac, sezon sonu Bayern Münih ile el sıkıştı. Hırvat teknik direktörün yerine yeni adaylarını belirleyen Frankfurt, boştaki bir diğer Hırvat çalıştırıcı Slaven Bilic’i listeye aldı.
6 / 8
YENİ HOCA MARCO ROSE MU OLACAK?

Aynı zamanda Salzburg’dan ayrılan Alman hoca Marco Rose da, Franfkurt’un yeni teknik direktör adayları arasında gösterildi. Almanya Bundesliga ekibi sezon bitmeden yeni çalıştırıcını açıklamak hedefinde.
7 / 8
SÜRPRİZ İSİM: KENAN KOÇAK

Ayrıca boştaki teknik direktörlerden Markus Weinzierl ve Bundesliga 2. Lig ekibi SV Sandhausen’un Türk hocası Kenan Koçak da adaylar arasında gösterildi. Kayseri doğumlu olan Kenan Koçak, 2016 yılından beri takımını başarıyla yönetiyor.

8 / 8