comScore

West Bromwich West Bromwich

West Bromwich Albion küme düştü

08 Mayıs 2018, Salı 23:46
West Bromwich Albion küme düştü

Swansea deplasmanda Southampton karşısında 3 puan alında küme düşme savaşı veren West Bromwich Albion bir alt lige düştü.

FutbolArena - West Bromwich Albion, İngiltere Premier Lig'de küme düştü. Sezona iyi bir başlangıç yapmasına rağmen West Bromwich Albion alınan kötü sonuçlardan sonra küme düştü. West Bromwich Albion, İngiltere Premier Lig'de 36. hafta itibari ile topladığı 31 puan ile bir alt lige düştü.


West Bromwich Albion bir alt lige düştü


İngiltere Premier Lig'in bitimine günler kala West Bromwich Albion kime düştü. Son haftalarda ligde aldığı başarılı sonuçlar ile dikkat çeken ve kümede kalma adına büyük bir savaş veren İngiliz ekibi bir alt lige düştü.

Kümede kalma yarışı verdiği Swansea ekibinin aldığı 3 puan ile West Bromwich Albion'in küme düşmesi kesinleşti. Southampton, Swansea City deplasmanında 1-0 galip geldi. İngiltere Premier Lig'de West Bromwich küme düştü.
İngiliz ekibi devre arası transfer dönemi ve yaz transfer döneminde Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Josef de Souza'yı transfer etmenin eşiğinden dönmüştü.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"