comScore

Galatasaray Galatasaray

Wesley Sneijder'in menajeri FutbolArena'ya konuştu

12 Eylül 2015, Cumartesi 15:43
Wesley Sneijder'in menajeri FutbolArena'ya konuştu

Galatasaray'ın yıldızı Wesley Sneijder'ın menajeri Guido Albers, Futbolarena'ya konuştu.

FutbolArena Özel - Futbolcunun son durumu başta olmak üzere birçok konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Wesley Sneijder'ın temsilcisi, Dursun Özbek yönetimine övgüler yağdırırken, eski başkan Ünal Aysal'ı sert şekilde eleştirdi. 

"YÖNETİM ÇOK PROFESYONEL"
 
Guido Albers, "Çok profesyonel bir yönetim var. Bunu açıkça söylemem gerek. Eski yönetim böyle değildi. Sürekli söylemlerde değişiklik oluyordu. Beş kez Aysal ile görüştük ama sonuç alamadık. Bu yönetim öyle değil. Sözünde duruyor. Futbolcuların paralarını artık zamanında ödüyor. Eğer 1 Euro'nuz varsa 1 Euro harcarsınız. 100 Euro değil. Önceki yönetimin yaptığı buydu. Yeni yönetim daha bilinçli. Net konuşuyorlar. Konuşmamızdan kısa bir süre sonra söyledikleri teklifi, bana mail olarak gönderdi. Biz bunu görmek istiyoruz. Profesyonellik. Sneijder ve ben yeni yönetimin çalışma şeklinden çok mutluyuz. Eskiden görüşmeye geldiğimizde ertesi gün tüm gazetelerin haberi oluyordu. Ben 1 hafta önce İstanbul'daydım. Görüşme ile ilgili bilgiler daha yeni ortaya çıktı" dedi.
 
TEKNİK EKİBE GİRİYOR
 
Sneijder'ın yeni kontratı ile ilgili detayları sorduğumuzda ise Albers, "Artık son karar Wesley'de. Olumlu geçen görüşmenin finalini yakın zamanda yaparız diye düşünüyorum. Sneijder de kalmak istiyor. Ama acele etmiyor şu an. Bir sıkıntı gözükmüyor. Zaten yönetimin yaptığı teklif uzun süreli. Kariyerinin ardından teknik ekibe katılması ya da kulüpte görev almasını istiyorlar. Bu durumda Wesley'i etkiledi. Kendisi, ailesi, herkes mutlu. Yakın zamanda bu görüşmelerin olumlu sonuçlanacağını düşünüyorum" dedi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"