comScore

Galatasaray Galatasaray

Wesley Sneijder'e FLAŞ Riekerink uyarısı

09 Şubat 2017, Perşembe 09:17
Wesley Sneijder'e FLAŞ Riekerink uyarısı

Galatasaray yönetiminin yıldız oyuncu Sneijder'e teknik direktör Riekerink konusunda uyarıda bulunduğu ileri sürüldü.

FutbolArena - Galatasaray'da geleceği tartışılan teknik direktör Jan Olde Riekerink ile takımın yıldızı Wesley Sneijder'in yakınlığı yönetimi harekete geçirdi. Sarı kırmızılı idarecilerin, sık sık özel toplantılar yapan ikiliyi uyardığı iddia edildi.

Takvim'in haberine göre; Sneijder'le bir görüşme yapan yöneticilerin, "Riekerink'in odasından çıkmıyorsun. Birlikte toplantılar yapıyorsunuz. Bu durumdan tüm takım rahatsız oluyor. Hocanla arana biraz mesafe koymalısın" ifadesini kullandığı öğrenildi. Bu diyalog karşısında büyük şaşkınlık yaşayan yıldız futbolcunun önümüzdeki günlerde Riekerink'le ilişkisini değiştirip değiştirmeyeceği merak ediliyor.
RIEKERINK'LE DE BU KONU KONUŞULACAK

Yöneticilerin konuyu Riekerink'le de paylaşacağı ve "Her oyuncunla eşit mesafede olmalısın" uyarısının yapılacağı öğrenildi. Galatasaray'a Sneijder'in önerisiyle gelen Riekerink'in takım içindeki otoritesi sürekli tartşma konusu oluyor. Hatta "Kadroyu Sneijder yapıyor" iddiaları da sürekli gündeme geliyor. Riekerink düzenlediği basın toplantılarında bu iddiaları yalanlarken, "Sneijder'le böyle bir şeyi asla konuşmam" ifadesini kullanmıştı.
 

Sneijder'in sakatlığında son durum


Medipol Başakşehir maçının 5. dakikasında sakatlanıp oyundan çıkan Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder, Kayserispor maçında kesin olarak forma giyemeycek. Ayrıca yaşadığı sakatlığın süreci 3-4 hafta olabileceği belirtildi. Ancak Galatasaray sağlık heyeti Hollandalı futbolcuyu en geç Beşiktaş derbisine yetiştirmeye çalışacak. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)