comScore

Wesley Sneijder'den Bülent Uygun sözleri

24 Ocak 2018, Çarşamba 18:54
Wesley Sneijder'den Bülent Uygun sözleri

Bülent Uygun'un takımı Al Gharafa'ya transfer olan Wesley Sneijder, Katar'daki izlenimlerini ve hedeflerini aktardı. 

FutbolArena - Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra Nice ve sonrasında Bülent Uygun'un takımı Al Gharafa ile sözleşme imzalayan Wesley Sneijder yeni kulübü ve hocası Bülent Uygun hakkında açıklamalarda bulundu. beIN Sports'a konuşan Sneijder'in sözleri şu şekilde:


Sneijder'in yeni takımı Al Gharafa haberleri


Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder yeni takımı Al Gharafa'daki hedeflerini şu sözlerle anlattı:

"BU TAKIMIN BAŞARISINA YARDIM ETMEK İSTİYORUM"
Burada olmaktan çok mutluyum. Yapabildiğim müddetçe bu takımın başarısına yardım etmek istiyorum. Tecrübemle ve kalitemle genç takımdakilerin iyi futbolcu olmaları için yardım edeceğim. Her zaman şampiyonluklar kazanmak için bir yol bulmaa çalışacağım. Umarım Al Gharafa'da bunu başarabiliriz. Çünkü bunu bu takımda görüyorum. Son maçımızda 90 dakika oyunu domine ettik. Takım bu güce sahip ve bunu başarabiliriz. 

"BÜLENT UYGUN ÇOK İYİ BİRİ"

Bülent Uygun gerçekten iyi biri. Kısa süre geçirdik ama o takıma etkisini görebiliyorum. Takımda herkes çok mutlu. Antrenman programı gayet iyi. Bizi antrenmanda topla güçlü bir takım haline getiriyor. Bu da takımın gelişmesi açısından çok önemli. Takım olarak topa sahip olma oranımız gayet iyi. Bülent Uygun'la mutluyum.

"GÜÇLÜ OLMALIYIZ"

Güçlü olmalıyız. Önümüzde daha çok maç var ve hepsine hazırlıklıyız. Son maçım, ilk maçımdan çok daha farklıydı. Çünkü 13. haftada birlikte oynadıkça geliştiğimizi gördük. Takım olarak daha iyi olmalıyız. İyi bir başlangıç yaptık. 

"PERFORMANSIMDAN MUTLUYUM"

Son maçtaki performansımdan mutluyum. Topa sahip olduk ve maçı tamamiyle domine ettik. Savunmada da çok iyiydik. Bu takım maç kazanmak için birçok yeteneğe sahip. Böyle devam edersek daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)