comScore

Werder Bremen Werder Bremen

Nuri Şahin'den Werder Bremen'e övgüler

24 Ekim 2018, Çarşamba 12:53
Nuri Şahin'den Werder Bremen'e övgüler

Sezon başında Borussia Dortmund'dan Werder Bremen'e transfer olan Nuri Şahin'in, "Werder Bremen benim için lotto da altıyı yakalamak gibi bir şey" dediği belirtildi.

FutbolArena - Borussia Dortmund'dan Werder Bremen'e transfer olan Nuri Şahin transfer kararıyla alakalı konuştu.

Bild, Nuri Şahin'in Bundesliga'da üçüncü sırada olan ve Avrupa liglerini hedefleyen Werder Bremen'de mutlu olduğunu ve "Bu külüpte olmak lotto'da altıyı yakalamak gibi bir şey" dediğini aktardı.
 

Nuri Şahin'in Werder Bremen'deki sözleri


Tecrübeli oyuncu Nuri Şahin'in Bundesliga'da en genç profesyonel olan futbolcular arasında yer alması da haberde hatırlatılırken başarılı oyuncunun şu sözlerine yer verildi: "Potansiyeli olan bir kulüpteyim, gelecek için hedefleri olan bir kulüp Werder Bremen. Aynı şekilde bir çok hedefi olan bir hoca var takımın başında. Hocamız Florian Kohfeldt, çok çalışıyor, ne zaman gelsem kulüpte, evine ne zaman vakit ayırıyor diye aklıma geliyor. Mesleğini çok seviyor, çok da çalışıyor. Kendisiyle iyi anlaşıyoruz, birlikte çalıştığımız için memnunum. Bana da ihtiyacı olduğunu hissediyorum ve bunun içinde yardımcı olabilmek için ben de çok çalışıyorum. Florian Kohfeldt, son üç dört yıldır oldukça başarılara imza atmış bir teknik direktör, gelecekte çokta büyük görevlere gelebileceğini düşünüyorum." 

Bundesliga ile ilgili haberlere Bundesliga Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!