comScore

Vurgun son bölüm İZLE (Vurgun 20 Şubat son bölüm full tek parça İZLE)

20 Şubat 2019, Çarşamba 23:25
Vurgun son bölüm İZLE (Vurgun 20 Şubat son bölüm full tek parça İZLE)

Vurgun son bölüm izle, Vurgun yeni bölüm izle, Vurgun dizisi yeni bölüm yayınlandı mı? Vurgun dizisini Fox Tv ekranlarında kaçırıp internet ortamında izlemek isteyen dizi severler haberimize göz atabilir.

 

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Vurgun dizisi bu akşam yeni bölümü ile izleyenleriyle buluştu. Vurgun son bölüm izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Vurgun dizisi aramaları gerçekleştirdi. Vurgun son bölüm izlemek isteyen dizi severler Vurgun son bölüm izle, Vurgun yeni bölüm izle, Vurgun son bölüm full hd izle seçenkelerini arıyor. Vurgun konusu ne? Vurgun hangi günler yayınlanıyor? Vurgun dizisi hangi kanalda? Vurgun dizisi ile ilgili tüm bilgiler haberimizde.


Vurgun dizisi konusu ne? Vurgun dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?


''Aşık olduğu karısı Reyhan ve oğluyla beraber çok mutlu bir hayat yaşayan Kemal Vardar, oğlunun ikinci yaş gününü kutladıkları gece aklına takılan bir iş için uyanır ve sahip olduğu fabrikaya gider. Ancak o andan itibaren onun ve etrafındaki herkesin hayatı geri dönülmeksizin değişecektir. Kemal şirkette çıkan bir yangın sonucu büyük bir kaza geçirir. Başına gelen korkunç kaza onu komaya hapsederken karısı ve etrafındaki herkesi derin bir yasa boğar. Doktorlar Kemal'in tıbben öldüğünden emindirler. Kemal kazasının ardındaki büyük sır perdesiyle beraber derin bir uykuya dalar. Kemal yıllarını komada geçirirken, karısı Reyhan, ortağı Vedat, kardeşi Turan ve yakınları yaşamaya devam etmek zorundadır.


Kemal'e komada kaldığı süre boyunca Asya hemşire çiçek gibi bakmıştır. Öyle ki hastanede çalışan herkes onun bu ilgisinin altındaki gerçeği merak etmektedir. Bir gün Asya hemşire Kemal Vardar'ın durumunda bir farklılık hisseder ve sonunda Kemal komaya girdikten 10 yıl sonra büyük bir mucizeyle uyanır. Ancak Kemal'in öldüğü ve etrafındakilerin yaşadığı bu 10 yılın sonunda onu hayalindeki gibi bir kavuşma beklememektedir. Kemal'in her şeyden habersiz uyuduğu onca yılda kim bilir sırtına kaç bıçak saplanmıştır...''

HER ÇARŞAMBA FOX TV EKRANLARINDA

Fox TV ekranlarında her Çarşamba günü saat izleyenleri ile buluşan Vurgun dizisi saat 20:00'da gösterime giriyor. Vurgun dizisinin son bölümlerini ve dizi ile ilgili video kesitlerini izlemek için aşağıda yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır.
 

VURGUN DİZİSİ FOX TV İZLE


Vurgun oyuncuları kimler? FOX TV Vurgun oyuncu isimleri


Erkan Petekkaya, Deniz Çakır, Emre Kınay, Begüm Birgören, Cemal Toktaş, Altan Erkekli, Aliye Uzunatağan, İnanç Konukçu, Mehmet Bozdoğan, Berna Koraltürk, Filiz Ahmet, Cenk Kangöz.


FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)