comScore

Vollkan Rençber kimdir? Volkan Rençber neden tutuklandı? Volkan Rençber ne iş yapar?

17 Mayıs 2018, Perşembe 13:41
Vollkan Rençber kimdir? Volkan Rençber neden tutuklandı? Volkan Rençber ne iş yapar?

Volkan Rençber kimdir? Tutuklanan Volkan Rençber'in suçu ne? Volkan Rençber neden tutulandı? Son dakika twitter'da trend topic olan Volkan Rençber'in tutuklanmasının ardından insanların merak ettiği ve sorularına yanıt aradığı Volkan Rençber hakkında tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Volkan Rençber son dakika! Volkan Rençber tutuklandı! Volkan Rençber tutuklanmasının ardından Volkan Reçber sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Volkan Rençber twitter'da trend topic olmasının ardından internet ortamında Volkan Reçber kimdir? soruları arasına girmeye başladı. Peki Volkan Rençber kimdir? Volkan Rençber kimdir? sorusuna yanıt arayanlar aynı zamanda Volkan Rençber'in neden tutuklandığını, Volkan Reçber'in ne iş yaptığını ve Volkan Rençber nereli olduğunu merak etmeye başladı. Son dakika Volkan Rençber'in tutuklanmasına dair tüm gelişmeler, ayrıntılar haberimizin devamında. 

Volkan Rençber'in son dakika tutuklandığı haberinin ardından gelişmeler ortaya çıktı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesine bağlı ekiplerce uzun süre aranan suç örgütü elebaşı Volkan Rençber, Kadıköy'de düzenlenen operasyonla yakalandı. Volkan Rençber iki ayrı cinayet başta olmak üzere birçok suçtan aranıyordu. Peki Volkan Rençber kimdir? Volkan Rençber kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapar? sorularına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Volkan Rençber kimdir?


DHA'nın haberine ve yapılan araştırmaya göre Volkan Rençber bir süre önce DHKP-C üyelerince tehdit edilmişti. Volkan Rençber, Emrah S.'den koruma istemiş, daha önce sol terör örgütü üyesi olan Emrah S. korumaya yanaşmamıştı. Buna sinirlenen Volkan R., karşı gruba ait bir mekanı kundaklatmış, bu olay çatışmaların fitilini ateşlemişti. Bu çatışmalarda 2 kişi öldürülmüş, bu cinayetlerin davasının görüldüğü adliye önünde de taraflar çatışmıştı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"