comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Şen'den Beşiktaş derbisi jesti - Fenerbahçe Haberleri

02 Mayıs 2016, Pazartesi 17:44
Volkan Şen'den Beşiktaş derbisi jesti - Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçeliler Derneği, Volkan Şen'in Beşiktaş derbisinde giydiği formayı bir huzurevi sakinine hediye etti.

Fenerbahçeliler Derneği üyeleri, Darülaceze Kayışdağı Huzurevi sakinlerinden Mustafa Engin Akçay'a, sarı-lacivertli futbolculardan Volkan Şen'in formasını hediye etti.

Fenerbahçe Kulübünün internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, Darülaceze Kayışdağı Huzurevi sakinlerinden Mustafa Engin Akçay'a, Fenerbahçeliler Derneği üyeleri tarafından, ligde Beşiktaş ile oynadıkları maçta gol atan Volkan Şen'in, o maçta giydiği formanın hediye edildiği belirtildi.

Dernek üyeleri, ziyarette ayrıca, temin ettikleri çeşitli Fenerium ürünlerini, huzurevi sakinlerine hediye ettikleri de kaydedildi.
 

266223-haber

 

Volkan Şen'in Beşiktaş derbisinde attığı gol
 

Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında 29 Şubat 2016 tarihinde oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş maçından önce, Beşiktaşlı futbolcu Mario Gomez de bir grup arkadaşıyla, Darülaceze Kayışdağı Huzurevi'ni ziyaret etmişti.

Akçay'ın Fenerbahçeli olduğunu öğrenen Gomez, "Yarın sizi yeneceğiz" dediğinde Mustafa Akçay da "Siz bizi yenemezsiniz." diye yanıt vermişti. Gomez de bunun üzerine, "Sizi yeneceğiz, ben de gol atacağım ve formamı da sana göndereceğim." karşılığını vermişti. Fenerbahçe o maçı, Volkan Şen ve Nani'nin attığı gollerle 2-0 kazanmıştı.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!