comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Şen'in menajerinden eski Bursaspor yönetimine sert sözler

11 Şubat 2017, Cumartesi 23:49
Volkan Şen'in menajerinden eski Bursaspor yönetimine sert sözler

Tribünlerin 'Hain' tezahüratına tepki gösteren Volkan Şen'in menajeri Hakan Kormaz, eski Bursaspor yönetimini hedef gösterdi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 20. hafta mücadelesinde Fenerbahçe 1-1 eşitlikle ayrıldığı Bursaspor deplasmanda tribünlerin tepkisi ile sarsıldı.
 

Bursaspor taraftarları: 'Hain Volkan Şen'


Bursaspor taraftarları takımdan ayrılarak Fenerbahçe'ye transfer olan Volkan Şen ve Ozan Tufan'ı yuhalarken, menajer Hakan Korkmaz'dan sert bir açıklama geldi.

Tribünlerin 'Hain' tezahüratına tepki gösteren Volkan Şen'in menajeri Hakan Kormaz, eski Bursaspor yönetimini hedef gösterdi.
İşte o açıklama:

Sevgili Bursaspor taraftarları ; bugüne kadar hep takdir ettim takımınızın yanında duruşunuzu sonuç ne olursa olsun desteklerinizi ve göze hoş gelen tribün showlarınızı ama bugün yapmış olduğunuz hareketleri sizlere hiç yakıştıramadım. Bu 4 futbolcuyu suçluyorsunuz, suçları ne? Ben söyleyim hepsi toplam 20 milyon euro bonservis ile transfer olup Bursaspor camiasının ayakta kalmasını sağladı. Hem bu futbolculara hem de Fenerbahçe'ye teşekkür edeceginize futbolcuları hain Fenerbahçe'yi düşman olarak gördünüz. Hepsi pırlanta gibi çocuklar şimdi ilk kez konuşuyorum. Eger ki hain arıyosanız o kişler sizin içinizde dışarda aramayın. Yıllarca rahmetli manevi babam İbrahim Yazıcı döneminden beri bu camianın içinde oldum. Hem manevi babam İbrahim Yazıcı hemde futbolcu kardeşlerimden dolayı neler oldu neler yaşadım ben çok iyi bilirim. İbrahim başkandan sonra Bursaspor'da işler yolunda gitmedi başkaları başarısızlıklarını futbolcuları medyanın önüne atarak sizlere düşman olarak gösterdi son derece yanlış bir tuttumdu. Bugüne kadar hep sustum bugünden sonra hodri meydan. Her zaman dosthane bir şekilde görüştüğüm Recep Bölükbaşı çıksın bir programa bağlanalım doğruları konuşalım. Herkesin doğruları bilmeye hakkı var aslan gibi çocukları hain yaptırdılar hepsi birer pırlanta. Bursaspor'a yıllarca hizmet ettiler misyonlarını tamamladıktan sonrada eski kulübünün ayakta kalması icin ciddi bonservisler ödenerek ayrıldılar. Hele ki çok küfür ettiğiniz Volkan Şen şampiyonlukta inanılmaz katkı sağlamıştır ve gittiği Fenerbahçe, Trabzonspor'dan eski kulübüne ciddi paralar kazandırmıştır. Hain bildiğiniz çocuk son derece vefalı davranmıştır ve vefazızlık görmüştür. Ayrılma şeklini hiçbir zaman bilmediğiniz gerçekleri ben biliyorum. Sizin bildiğiniz hepsi yalan haberlerle futbolculara iftira atmaktır. Küfürü her yerde esefle kınıyorum, bütün stadlarda hareketlerin yapılmasını şiddetle kınıyorum ama Bursaspor taraftarının kini ve düşmanlığını sizlerin yorumuna bırakıyorum. Son olarak şunu söylemek istiyorum. Futbolcuların ayrıldığında o dönemin başkanı canlı yayına bağlanmak isterse çıkar konuşuruz ve bütün Türkiye gerçekleri öğrenmiş olur. Bursaspor taraftarı haini dışarda değil içerde arayın. Saygılarımla..."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)