comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Şen: 'Bursaspor benim yuvam'

12 Ekim 2016, Çarşamba 10:34
Volkan Şen: 'Bursaspor benim yuvam'

Bursaspor'la ilgili duygularını anlatan Fenerbahçeli futbolcu Bursa'nın evi olduğunu ve bir gün mutlaka evine döneceğini söyledi.

FutbolArena - Bursaspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Volkan Şen A Milli Takım'ın İzlanda kampında önemli açıklamalar yaptı.

Olay Gazetesi'ne konuşan tecrübeli futbolcu Bursaspor'daki günlerini unutmanın mümkün olmadığını söyledi, Volkan Şen, "Şampiyon olduğumuz dönemi, altyapıda geçirdiğimiz günleri kim unutabilir ki. Ayrıldım, sonra bana yine kucak açtı Bursaspor. Kim ne derse desin orası benim yuvam. Şuan Fenerbahçe'nin başarısı için ter döküyorum. Hedeflerim var" diye konuştu.
"PARA KAZANDIRARAK GİTTİK"

Şartlar gereği Bursaspor'dan ayrıldığını belirten ve Bursa'nın evi olduğunu belirten tecrübeli futbolcu, "İnsanların bizlere tepkileri oldu, saygıyla karşılıyorum. Fakat ben, Ozan, Enes, Şener hepimiz para kazandırarak gittik. İnanıyorum ki, insanlar kızsa bile biz sahaya çıktığımızda gurur duyuyorlardır. Çünkü Bursaspor'un yetiştirdiği futbolcularız. Profesyonellik gereği şimdi başka bir yerdeyiz ve işimizin gereğini yapıyoruz... Bir gün mutlaka evimize döneceğiz" ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.