comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel'in doktorundan ameliyat açıklaması - Fenerbahçe Haberleri

18 Mayıs 2016, Çarşamba 21:38
Volkan Demirel'in doktorundan ameliyat açıklaması - Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe'de bel fıtığı ameliyatı olan Volkan Demirel'in doktorundan açıklama geldi. 
 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Volkan Demirel'in geçirdiği bel fıtığı ameliyatı sonrası doktorundan açıklama geldi. 

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, bir süredir rahatsızlığı bulunan tecrübeli file bekçisinin, Liv Hospital'da ameliyat edildiği kaydedildi.


Volkan Demirel'in bel fıtığı ameliyatı sonrası son durumu 


FB TV'ye konuşan Volkan Demirel'in doktoru Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu, "Başarılı bir ameliyat oldu.  Volkan'ın 3 senedir bel fıtığı hikayesi vardı. Zaman zaman iğneler yapıyor, zaman zaman fizik tedavi ajanları uyguluyorduk ve hiç bırakmadan belini kuvvetli tutmaya çalışıyorduk. Ancak son 1 haftadır şiddetlenen ve devamlılık arz eden ağrıları oldu. Yeni yaptığımız tetkikler sonucunda eskisi gibi bu işleri götüremeyeceğimizi ve tedavi şeklini değiştirmemiz gerektiğini anladık. Çünkü şikayetinde ilerlemeler oldu. Böylelikle cerrahi tedaviye geçtik. Yaptığımız tedaviler eskisi gibi cevap vermedi." ifadelerini kullandı. 
Hatırlanacağı üzere Volkan Demirel bel fıtığı ameliyatı olduğu için Ziraat Türkiye Kupası finalinde 26 Mayıs Perşembe günü oynanacak Galatasaray maçında forma giyemeyecek. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!