comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel: ''Kovulmadıkça gitmem!''

22 Şubat 2017, Çarşamba 10:28
Volkan Demirel: ''Kovulmadıkça gitmem!''

Fenerbahçe'de alınan kötü sonuçlardan sonra yeni sezon planlamasına şimdiden başlayan yönetim 15 yıllık kaptanı ile yol ayrımına geldiği iddia edilmişti

FutbolArena - Fenerbahçe'de alınan kötü sonuçlardan sonra yeni sezon planlamasına şimdiden başlayan yönetim 15 yıllık kaptanı ile yol ayrımına geldiği iddia edilmişti.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre,Fenerbahçe yönetiminin sezon sonunda sözleşmesi sona eren kaleci Volkan Demirel'le yolları ayıracağı söylentileri, 15 sezondur aralıksız sarı-lacivertli formayı giyen 35 yaşındaki kaptanı çok üzdü.
''İSTEDİKLERİ SÜRECE FENERBAHÇE FORMASI GİYECEĞİM''

Tecrübeli kaleci, böyle bir şeye ihtimal vermediğini, futbolu çok sevdiği Fenerbahçe'de bırakacağına yönelik inancını sürdürdüğünü kaydetti. Tecrübeli file bekçisi, "Daha önce de defalarca söylediğim gibi; beni istedikleri sürece bu kutsal formayı giymeye devam edeceğim. İmzayı atmam dakikalık iş. Türkiye'de asla başka bir takımda oynamam. Rekabetten de asla bir çekincem yok. Yeni bir kaleci de alsalar savaşımı verir, eldivenleri kaparım. Kendime güvenim her zaman tam" dedi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)