comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel: 'Beni oyundan düşüremezler'

07 Şubat 2017, Salı 09:26
Volkan Demirel: 'Beni oyundan düşüremezler'

Fenerbahçe'nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel, maç içerisinde tribünlerden gelen tepkileri umursamadığını ifade etti.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel tribünlerin kendisine yönelik tepkilere yönelik "Bu durum ne maça olan motivasyonumu, ne de performansımı etkiler. Hatta tam tersi benim performansımı ve konsantrasyonumu daha da üst seviyeye çeker" dedi.

''TEPKİLERDEN ETKİLENMİYORUM''
Milliyet Gazetesinde yer alan habere göre Volkan Demirel'in takım arkadaşlarına "Benim üzerime gelmeleri, bana böyle tezahüratlar yapmalarını anlamıyorum. Bu durum beni etkilemiyor. Ne maça olan motivasyonumu, ne de performansımı. Hatta tam tersi benim performansımı ve konsantrasyonumu daha da üst seviyeye çeker sadece" dediği öğrenildi.

''BENİ OYUNDAN DÜŞÜREMEZLER''

Gittiği her deplasmanda aynı olayları yaşadığını belirten Volkan Demirel "Her yerde oluyor. Ama bunlar anlamsız geliyor bana. Böyle yaparak ne maçların sonucu değişir ne de kendileri adına bir şey kazanabilirler. Benim performansım ya da moralim bunlardan etkilenmez. Rakip taraftar böyle yapıyor diye ben oyundan düşmem" dedi.
 

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinde Volkan Demirel'e ayı tezahüratı


Beşiktaş - Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası'nda dev derbinin ilk yarısında siyah beyazlı taraftarlar kaleci Volkan Demirel'in koruduğu kalede Volkan'ın aut atışlarını kullanığı sırada "Ayı." diye bağırdılar. Bunun yanı sıra Volkan Demirel'in aut atışı kullandığı sırada tribünlerden saha içine çakmak fırlatıldı. 

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)