comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Vodafone Arena'da olay tezahürat! 'Aziz'i al Fikret başkan'

30 Ocak 2017, Pazartesi 21:44
Vodafone Arena'da olay tezahürat! 'Aziz'i al Fikret başkan'

Beşiktaş'ın Konyaspor ile oynadığı maçta siyah beyazlı taraftarlar, Aziz Yıldırım'a yönelik olay yaratacak tezahüratlarda bulundular. Beşiktaşlı taraftarların Aziz Yıldırım tezahüratları.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında Atiker Konyaspor ile karşılaşan Beşiktaş'ta siyah beyazlı taraftarlar, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a yönelik tezahüratlarda bulundu. Fenerbahçe'nin Ocak ayı divan kurulundaki konuşmasında "Beşiktaş'tan bize gelmek isteyen futbolcular oldu" şeklinde açıklama yapan Aziz Yıldırım'a tepki gösterildi.
 

Beşiktaşlı taraftarların, Konyaspor maçında Aziz Yıldırım için yaptığı tezahüratlar


"BEŞİKTAŞ'IN ÇOCUĞU AZİZ YILDIRIM"
Beşiktaşlı taraftarlar, mücadelenin ikinci yarısında Aziz Yıldırım'a yönelik tezahüratlarda bulundu. Siyah beyazlılar, "Aziz'i al Fikret başkan" şeklinde başlattıkları tezahüratlarda "Yönetim uyuma Fener'e sahip çık. Aziz pabucu yarım çık dışarıya oynayalım. Taraftarız biz çekeriz cefa, Aziz başkan bizi bırakma. Oley, oley, Aziz Yıldırım, Beşiktaş'ın çocuğu Aziz Yıldırım. Şike yapsana şike yapsana Aziz Yıldırım şike yapsana" şeklinde devam etti.
Beşiktaşlı taraftarlar, Kayserispor'a 4-1 mağlup olan Fenerbahçe ile ilgili de, "Sergen Yalçın! Ih ıh Kayseri" şeklinde bağırdı.

AZİZ YILDIRIM NE DEMİŞTİ?

"Beşiktaş'tan bize gelmek isteyen oyuncular var şu an. Quaresma'nın avukatı bizi aradı, gelmek istediğini söyledi. Quaresma, Fenerbahçe'ye transfer olmak istedi. Neymiş şartları dedik. Şu anda teklifi elimizde. Ama almayacağım, bilsinler. Başka oyuncular da gelmek istiyor. Sözleşmesi bitince buraya gelmek isteyenler var. İsterlerse hepsinin ismini açıklarım."
 

Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a Quaresma yanıtı


Fanatik'te yer alan habere göre; Yıldırım'ın, “Ricardo Quaresma, avukatı aracılığıyla Fenerbahçe'ye gelmek istedi. Başka oyuncular da var” sözleriyle ilgili olarak konuşan Orman, “Hep diyorum. Bu tür konuşmaları, atışmaları 14-15 yaşlarında bıraktık. Kulüp olarak hiç bir zaman suni gündem ve gerilimden beslenmedik. Beşiktaşın bir duruşu vardır. Her kulüp ile dostane ilişkilerimiz var. Her gittiğimiz yerde bunu görüyoruz. Salı günü Vodafone Arena'da bu konuyla ilgili olarak daha ayrıntılı açıklamalarda bulunacağım” ifadelerini kullandı.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)