comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Vodafone Arena'da Caner Erkin ve Talisca şov!

03 Eylül 2016, Cumartesi 19:31
Vodafone Arena'da Caner Erkin ve Talisca şov!

Beşiktaş'ın yeni transferleri Gaziantepspor maçında mest etti. Caner Erkin ilk asistini, Aboubakar ve Talisca ise ilk gollerini attılar. 

FutbolArena - Beşiktaş milli maç arasında Gaziantepspor ile oynanan hazırlık maçında yeni transferleriyle sahaya çıkarken, ilk gol ve ilk asist de yenilerden geldi. 

ASİST CANER ERKİN GOL TALISCA
Beşiktaş yeni transferlerin görücüye çıktığı hazırlık maçında Vodafone Arena'da Gaziantepspor'u konuk etti. Siyah beyazlılar yeni transferlerin fırtına gibi başladığı maçta henüz 24 dakikada 2 gol buldu. Talisca'nın attığı ilk golün asisti Caner Erkin'den, gelirken, Aboubakar'ın ikinci golünün asisti ise Talisca'dan geldi. 

CANER ERKİN'DEN 2 ASİST

Beşiktaş'ın, Inter'den satış opsiyonuyla birlikte kiralık olarak kadrosuna kattığı Caner Erkin, Gaziantepspor maçına sol önde başlamasına rağmen sahanın her yerinde istekli mücadelesiyle Vodafone Arena'ya gelen siyah beyazlı taraftarlardan büyük alkış aldı. 

1. golde Talisca, 3. golde ise Ömer Şişmanoğlu'nun filelere gönderdikleri topta asisti yapan Caner Erkin ilk maçındaki yüksek performansıyla dikkat çekti. 
 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.