comScore

Galatasaray Galatasaray

Vitor Hugo'nun bonservisi için 3 ortak

10 Ocak 2017, Salı 10:32
Vitor Hugo'nun bonservisi için 3 ortak

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Vitor Hugo'nun bonservisinin 3 ortakta olması transferi engelledi. Son dakika Galatasaray transfer haberleri.

FutbolArena Özel - Vitor Hugo'nun transferi çok hisseli bonservisi yüzünden arap saçına döndü ve gerçekleşmedi. İşte bu detayları FutbolArena açıklıyor...

25 yaşındaki Brezilyalı stoperin bonservisinin tam 3 hissedara sahip olması Galatasaray'ın bu transferi olumlu sonuçlandıramamasına neden oldu. Vitor Hugo'nun bonservisinin yüzde 50'si forma giydiği Palmeiras'ta, Yüzde 20'si eski kulübü Tombense'de ve geri kalan yüzde 30'unun ise sponsor firmada olduğu ortaya çıktı.
Galatasaray'ın 6.5 milyon euroluk teklifiyse Palmeiras'a bonservisin çok hisseli olması nedeniyle yetmedi. Galatasaray yönetimi de 1 haftadır bu transfer nedeniyle vakit kaybettiği için pişman oldu. Stoper takviyesi için altrenatif isimlerle görüşmeler başladı.
 

Victor Hugo nasıl bir stoper?


FutbolArena TV'de Victor Hugo'nun özellikleri hakkında da görüş bildiren Alper Öcal, "Victor Hugo'nun bence en önemli özelliği, hava toplarındaki yüksek hakimiyeti. 2. olarak atletizmi 3.'sü de (ki bence Galatasaray'ın işine en çok yarayabilecek özelliği bu) Sol ayaklı ve stoper mevkiinin solunda oynuyor." dedi.


Victor Hugo Galatasaray'ın aradığı stoper mi?


Galatasaray'ın sol stoper bölgesinde zaafı olduğuna dikkat çeken Öcal, "Sarı kırmızılıların orada bir problemi var. Sol stoperde bir türlü istenen süreklilik sağlanamadı. Ujfalusi - Semih ikilisinden bu yana Galatasaray'da çok güven veren bir stoper ikilisi görmedik. Temeldeki sorun da sol stoperde istenen kalibrede bir stoper olmamasıydı." ifadelerini kullandı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"