comScore

Galatasaray Galatasaray

Vitor Hugo için son 2 gün

07 Ocak 2017, Cumartesi 11:41
Vitor Hugo için son 2 gün

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın Vitor Hugo konusunda rest çektiği öğrenildi. Son dakika Galatasaray transfer haberleri.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Galatasaray'da bir yandan da transfer çalışmaları devam ediyor. Sarı kırmızılıların gündemindeki isimlerden biri de Vitor Hugo. Brezilyalı oyuncunun transfer süreci uzayınca Galatasaray'ın da sabrı taştı.
 

Galatasaray, Vitor Hugo'yu transfer etti mi?


25 yaşındaki stoper ile 1.5 milyon euro karşılığında anlaşan Galatasaray yönetimi Palmeiras Kulübü ile hala el sıkışamadı. Bu transfer için Brezilya'ya gönderilen Melo'nun da eski menajeri Roriguez Baster'den günlerdir ses çıkmadı.

Palmeiras'ın 8 milyon euroluk isteğine 6.5 milyon euro teklifle yanıt veren Galatasaray olumlu yada olumsuz yanıt gelmeyince kızdı. Sarı kırmızılı yöneticiler, menajer Baster'e, "2 gün içinde bir gelişme olmazsa bu transferden vazgeçeceğiz. Galatasaray'ın alternatifleri var. Artık dah afazla vakit kaybedemeyiz" dedi.
 

Victor Hugo nasıl bir stoper?


FutbolArena TV'de Victor Hugo'nun özellikleri hakkında da görüş bildiren Alper Öcal, "Victor Hugo'nun bence en önemli özelliği, hava toplarındaki yüksek hakimiyeti. 2. olarak atletizmi 3.'sü de (ki bence Galatasaray'ın işine en çok yarayabilecek özelliği bu) Sol ayaklı ve stoper mevkiinin solunda oynuyor." dedi.


Victor Hugo Galatasaray'ın aradığı stoper mi?


Galatasaray'ın sol stoper bölgesinde zaafı olduğuna dikkat çeken Öcal, "Sarı kırmızılıların orada bir problemi var. Sol stoperde bir türlü istenen süreklilik sağlanamadı. Ujfalusi - Semih ikilisinden bu yana Galatasaray'da çok güven veren bir stoper ikilisi görmedik. Temeldeki sorun da sol stoperde istenen kalibrede bir stoper olmamasıydı." ifadelerini kullandı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"