comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Vincent Aboubakar'a sevgi seli

21 Eylül 2016, Çarşamba 16:46
Vincent Aboubakar'a sevgi seli

Beşiktaş'ın yeni golcüsü Vincent Aboubakar'a taraftarların yoğun ilgisi dikkat çekti.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Porto'dan 1 sezonluğuna kiraladığı Vincent Aboubakar, Kartal Yuvası'nda imza töreni düzenledi.

Beşiktaş'ın yeni golcüsü Aboubakar'ın, Vodafone Arena Kartal Yuvası'ndaki imza törenine taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. 
ABOUBAKAR'DAN DERBİ AÇIKLAMASI

Galatasaray derbisi hakkında konuşan Aboubakar, "Hazırlıklarımız devam ediyor. Taraftarlarımızı memnun etmek için elimizden geleni yapacağız. Derbinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Maçın hakkını vereceğiz. Üzerimde herhangi bir baskı yok. Buradaki atmosfer Porto'ya göre daha yoğun. Derbiyi sahamızda oynayacağımız için çok daha sıcak bir atmosfer olacak. Göreve her anlamda hazırım. İlk 11'de olup olmayacağıma tabi ki hoca karar verecek. Beşiktaş taraftarı bana çok yardımcı oldu. Beni burada harika ve sıcak karşıladılar. Ben de onların bu duygularına karşılık vermeye çalışacağım."  ifadelerini kullandı.

Kamerunlu golcü izdiham arasında taraftarlarla tek tek ilgilenmeye çalıştı.

Öte yandan Vincent Aboubakar'ın Galatasaray karşısında ilk 11'de oynayıp oynamaycağı merak konusu oldu. Şenol Güneş'in henüz hazır olmadığı gerekçesiyle Aboubakar'ı ilk 11'de düşünmediği gelen bilgiler arasında
Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.