comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Villas Boas'a teklif yapıldı mı?

12 Şubat 2014, Çarşamba 16:08

Trabzonspor'da Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay'ın ayrılması sonrası gözler yeni teknik direktöre çevrildi.

FutbolArena Özel - Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yakup Aslan, konuyla ilgili Futbolarena.com'a özel açıklamalarda bulundu.
 
BOAS İDDİALARINA KAÇAMAK CEVAP
 
Villas Boas'a teklif götürülme iddialarına karşılık; Yok şuan net bir şey yok. Teklif diye bir şey yok. İnceleme içerisindeyiz. Hocaların durumlarını, özelliklerini, boşta mı değiller mi diye araştırma içerisindeyiz.
 
VURAL GÜNDEMİMİZDE DEĞİL
 
Yılmaz Vural gündemimizde değil. Halilhodzic, şuan Cezayir Milli Takımı'nda. Şuanda görevinin başında. Teklif götürmemiz mümkün değil. Adam zaten çalışıyor.
 
HAMİ HOCAYLA DEVAM DA EDEBİLİRİZ
 
Hami hocayla 2 hafta çalışma izni aldık. Takımın başında şimdilik o var. Bize göre bu işi yapabilecek bir isim. 2 hafta hocanın durumunu görüp karar vereceğiz. Hocamız iyi giderse Yönetim Kurulu olarak karar alıp sezon sonuna kadar Hami hocayla çalışma durumumuz da var. O bizim evladımız futboldan gelen bir isim. Futbolcular üzerinde de ağırlığı var.

BİZE NİYE GELSİN

Yakup Aslan, “Lucescu gündemimize dahi gelmedi. Zaten çalışanbir teknik direktöre teklif götürecek halimiz yok. Ayrıca  Lucescu niye gelsin.Ukrayna'da başarılı, mutlu. Bizim böyle bir teklifimiz olmadı ve olmayacak”dedi

Önceliği yabancı hocalarda olduğunu belirten Aslan, “Eldeyerli alternatifi pek yok. Yabancı hocalarda bu anlamda daha çok alternatifimizvar. Önümüzde 2 hafta var. Transfer 2-3 gün içinde de bitebilir” diyekonuştu.

GÜNEŞ'E GİTMEDİK

Yakup Aslan, Şenol Güneş gündeminizde mi ya da teklifyaptınız mı sorusunaysa, “Şenol hoca, Trabzonspor'dan yeni ayrıldı sayılır. Hocabu camianın evladı ama bu durumda, sezon ortasında gelmez diye düşünüyorum.Şenol hoca istemez diye bir girişimimizde olmadı” şeklindeyanıtladı.

Haber: Ertan Süzgün

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.