comScore

Vildan Örnek instagram hesabı - Vildan Örnek kimdir, kaç yaşında? Vildan Örnek nereli? Vildan Örnek ne iş yapıyor?

10 Temmuz 2018, Salı 12:53
Vildan Örnek instagram hesabı - Vildan Örnek kimdir, kaç yaşında? Vildan Örnek nereli? Vildan Örnek ne iş yapıyor?

Arda Öziri'nin ölümünden 40 gün sonra Vildan Örnek'in düzenlediği doğum günü partisi büyük tepki geçti. Bu gelişmenin ardından Vildan Örnek'e büyük tepkiler geldi. Peki Vildan Örnek kimdir? Vildan Örnek kaç yaşında? Vildan Örnek nereli? Vildan Örnek ne iş yapıyor? Vildan Örnek instagram hesabı ne? Vildan Örnek'e dair merak ettikleriniz haberimizin devamında. 

FutbolArena - Ünlü oyuncu Arda Öziri'nin hayatını kaybetmesinin ardından ünlü oyuncunun ölümü sonrasında tüm Türkiye yasa boğuldu. Arda Öziri'nin ölümünün ardından ünlü oyuncunun sevgilisi Vildan Örnek'in düzenlediği doğum günü partisi sosyal medya da internet ortamında tepkilere yol açtı. Vildan Örnek'in düzenlediği doğum günü partisine Arda Öziri'nin yakın arkadaşlarının yanı sıra dansöz de davet edildi. Ancak 40 gün sonra böyle bir kutlama yapılması tepki gördü. Bu gelişmenin ardından Vildan Örnek'in kim olduğu merak edilmeye başlandı. Peki Vildan Örnek kimdir? Vildan Örnek kaç yaşında? Vildan Örnek nereli? Vildan Örnek ne iş yapıyor? Vildan Örnek'e dair merak ettiklerinizi Vildan Örnek hakkında hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 

CENGİZ ÇOLAK DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNE TEPKİ GÖSTERDİ
Bu fotoğrafta gördükleriniz Arda'nın kız arkadaşı ve en yakın gördüğü dostları... Ben bu adamın kırkının duasını dün yapmışken, maalesef sevgilisi çalgılı doğum gününü kutluyor. Vildancığım! her sene doğum günün oluyor, bari biraz daha sade yapsaydın. Olan gerçekten ölene oluyormuş. Hepinize yazıklar olsun. Hepinizi siliyorum, hayatınızda başarılar diliyorum. Umarım ömrünüz uzun olur"


Vildan Örnek kimdir?


27 Mayıs'ta motosiklet kazasında hayatını kaybeden başarılı oyuncu Arda Öziri'nin ardından duygu dolu kelimeler yazan nişanlısı Vildan Örnek'in dansözlü müzikli eğlenceli bir partiye katılması olay oldu. Arda Öziri'nin ölümünün ardından ise sadece 45 gün geçmesi yapılanların vefasızlık olarak yorumlanmasına neden oldu.
 

Arda Öziri nasıl öldü?


Ümraniye Fatih Sultan Mehmet Köprüsü yolu Yavuz Sultan Selim Köprüsü sapağında saat 03.30 sıralarında kayganlaşan yolda Arda Öziri yönetimindeki üç tekerlekli motosiklet kayarak kontrolden çıktı ve bariyerlere çarptı.

VİLDAN ÖRNEK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYIN>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"