comScore

Vildan Atasever kimdir, kaç yaşında? Vildan Atasever dizi ve filmleri (Vildan Atasever Instagram)

09 Ekim 2018, Salı 16:36
Vildan Atasever kimdir, kaç yaşında? Vildan Atasever dizi ve filmleri (Vildan Atasever Instagram)

Ünlü oyuncu Vildan Atasever kimdir? Vildan Atasever kimdir ile ilgili son bilgiler. Vildan Atasever yeni projesi var mı? Vildan Atasever ile ilgili son gelişmeler haberimizde... Vildan Atasever'İn instagram hesabına ulaşmak için tıklayın.

FutbolArena - Son dönemin önemli kadın oyuncularından Vildan Atasever ile ilgili son dönemde aramalar arttı. Vildan Atasever yeni bir filmde oynayacak mı? Vildan Atasever ile ilgili yeni gelişmeler haberimizde... Vildan Atasever kimdir, kaç yaşında? Vildan Atasever dizi ve filmleri (Vildan Atasever Instagram)

Alınan son bilgilere göre Vildan Atasever, Otizmli bir adam ve onun oğlu arasındaki hikayede oynayacak. Vildan Atasever otizmli adamın eşi Ayşe rolünde izleyici karşısına çıkacak. 4 haftada çekimleri tamamlanan filmde, otizmli Fikret'i Ömer Akgüllü canlandırıyor. Filmin yönetmenliğini ise Ahmet Sönmez üstlendi. Çekimlerin ne zaman başlayacağı ise bilinmiyor.
 

Vildan Atasever kimdir? Vildan Atasever'in oyunculuğu ve kariyeri


Vildan Atasever, 26 Temmuz 1981‘de Bursa‘da Erzurumlu 5 çocuklu bir ailenin kızı olarak doğdu. Babası narkotikte komiser, annesi ise ev hanımı olan Vildan Atasever'in 4 kardeşi daha bulunmaktadır.
İlkokulu Bahçelievler Gürsoy Koleji'nde tamamladı ortaöğretimine başladıktan bir süre sonra buradan ayrılıp Cihangir Koleji'ne geçti.

Ünlü bir oyuncu olma isteği de bu yıllara dayanıyordu. 15 yaşında amatör olarak tiyatro oyunculuğuna başladı. Lise'den sonra Açıköğretim'e gittiği yıllarda radyoda DJ'lik ve Best Tv'de VJ'lik yaptı. Tanınması dönemin ünlü internet sitesinde web kızı olmasıyla başladı.

Tiyatrocu Çetin Etili ile tanışmasıyla tiyatroya adım attı. Kurtlar Vadisi adlı dizisinde Nazlı Bekiroğlu karakteri ile televizyon dünyasından tanındı.

Ödülleri 
2005 - 42. Altın Portakal Film Festivali, En İyi Kadın Oyuncu 
2007 - 18. Ankara Uluslararası Film Festivali, En İyi Kadın Oyuncu 
2015 - 20. Sadri Alışık Sinema Ödülleri, Dram dalında "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu

VİLDAN ATASEVER'İN İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.