comScore

Vergi yapılandırılması 2018 uzatıldı mı? Vergi yapılandırılması son tarih ayın kaçı? (Vergi yapılandırılması ne zamana kadar uzatıldı?)

02 Ekim 2018, Salı 12:30
Vergi yapılandırılması 2018 uzatıldı mı? Vergi yapılandırılması son tarih ayın kaçı? (Vergi yapılandırılması ne zamana kadar uzatıldı?)

Vergi yapılandırılması uzatıldı mı? Vergi yapılandırılması 2018 uzatıldı mı? Vergi yapılandırılması ayın kaçına kadar uzatıldı? Vergi yapılandırılması 2018 son tarih ne zaman? Son dakika Vergi yapılandırılması ile ilgili gelişmelere haberimizinden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Vergi yapılandırılması uzatıldı mı? 2018 yılı vergi yapılandırılması ne kadar uzatıldı? 2018 Vergi yapılandırılması süresi ne kadar? Vergi yapılandırılması hangi tarihe kadar geçerli? Vergi yapılandırılmasıyla ilgili Resmi Gazete'de tarih yayınlandı. Buna göre vergi ve cezaların yeniden yapılandırılması kapsamında ilk taksit ödeme süresi uzatıldı. 

Bu gelişmenin ardından vatandaşlar Vergi yapılandırılması ile ilgili son tarihin ne zaman olduğunu merak etmeye başlarken, Vergi yapılandırılması ne kadar uzatıldı? Vergi yapılandırılması uzatıldı mı? sorularına da yanıt aramaya başladılar. İşte Resmi Gazete'de yayınlanan Vergi yapılandırılması ile ilgili son tarih ve diğer gelişmeler şu şekilde:
 

Vergi yapılandırılması uzatıldı mı? (2018 Vergi Yapılandırılması tarihi ne zaman?)


Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan Cumhurbaşkanı kararına göre, vergi ve cezalar için getirilen yeniden yapılandırma kapsamında 1 Ekim'de sona eren ilk taksit ödeme süresi, 15 Ekim'e uzatıldı.

 

Borç yapılandırma işlemi nedir? Borç yapılandırma işlemi nasıl yapılır?


İhtiyaç anında aldığınız bir ihtiyaç kredisini ödemekte zorluk çekebilir ya da SGK borcunuzu ödeyememiş olabilirsiniz. Ya da motorlu taşıtlar vergisi gibi bazı vergilerinizi ödemekte zorlanmışsınızdır. Buna benzer birçok durumda ödemeler zamanında yapılamadığından borçluluk hali artarak devam eder. Bu gibi durumlar sonucu çeşitli kurumlar tarafından zaman zaman borç yapılandırması yapılarak ödeme kolaylıkları sağlanır. Borçlu olduğunuz miktar için istenen belgeler ile birlikte yetkili mercilere başvurarak borcunuzu bütçenize uygun olacak şekilde yapılandırarak ödeyebilirsiniz.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Transfer Arenası (17 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.