comScore

Venezuela'da flaş olay: Maçtan önce otele hayat kadınları gönderildi

11 Ekim 2017, Çarşamba 18:32
Venezuela'da flaş olay: Maçtan önce otele hayat kadınları gönderildi

Paraguay - Venezuela maçı öncesinde Venezuela takımının konsantrasyonunu bozmak adına otele Paraguaylı hayat kadınlarının gönderildiği açıklandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Venezuela, 2018 Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri'nde son maçında Paraguay'ı deplasmanda 1-0 mağlup ederken karşılaşma öncesinde herkesi hayretlere düşüren bir itiraf yapıldı. Venezuela Teknik Direktörü Rafael Dudumel maç öncesinde motivasyonlarının dağılması için otele Paraguaylı hayat kadınlarının gönderildiğini söyledi. 

"OTELE HAYAT KADINI GÖNDERDİLER"
Venezuela Teknik Direktörü Rafael Dudamel, Paraguay maçı öncesinde kaldıkları otele Paraguaylı hayat kadını gönderildiğini açıkladı. Dudamel yaptığı açıklamada, "Kaldığımız otele maçtan önce hayat kadını gönderildi. Ancak bu duruma şaşırmadık. Futbol artık çok değişti. Saha içi taktiklerin dışında da taktik uygulanıyor." ifadelerini kullandı. 

Venezuela'nın golcü futbolcusu Solomon Rondon ise bu konu hakkında, "Kaldığımız otele hayat kadınları gelmişti. Güzel kızlardı ve bir şey aradıkları kesindi. Ancak biz profesyonel bir ekibiz ve her şeyi öngörmek zorundayız." diye konuştu. 

Venezuela, Paraguay deplasmanında Herrera'nın 84. dakikada attığı golle 1-0 galip geldi. Paraguay bu mağlubiyetin ardından Dünya Kupası hayallerine de veda etti. 

Dünya Futboluyla ilgili tüm gelişmelere Dünyadan Futbol sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.