comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Veli Kavlak'tan sakatlık açıklaması

14 Ekim 2016, Cuma 15:35
Veli Kavlak'tan sakatlık açıklaması

Beşiktaş'ta sözleşmesi 4 ay dondurulan Veli Kavlak iddialı açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta geçen sezondan bu yana sakatlıklarla boğuşan ve geçtiğimiz aylarda ameliyat olan Veli Kavlak'ın sözleşmesi 4 ay dondurulmuştu. Ameliyatı hakkında bilgi veren Veli Kavlak, "Çok çalıştık, mücadele ettik, bazen olmadı ama hiçbir zaman pes etmedim pes de etmeyeceğim. Geri döneceğim" dedi.

Haber 1903'e konuşan Veli Kavlak'ın açıklamaları şu şekilde:
"AMELİYAT ÇOK İYİ GEÇTİ"


"Şu anda her şey Allah'a şükür çok iyi gidiyor. Ameliyat çok iyi geçti. Tedavi sürecindeyim. Haftaya Çarşamba koşmaya başlayacağım. 6 hafta sonra ise tam 3 ay dolmuş oluyor ve ondan sonra yine sahalardayım."

"ÇOK ZOR GÜNLER ATLATTIM"

"Taraftarın bana destek çıkmasından dolayı onlara çok teşekkür ediyorum. Çok zor bir dönemden geçtim. Çok zor günler atlattım. Baya sıkıntılar şeyler yaşadım. Bunların hepsini zamanı gelince açıklayacağım. Neler oldu, kimler ne yaptı? Hepsini açıklayacağım. Taraftarlarımız beni hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Her gün Twitter'dan “Ne zaman dönüyorsun?” diye mesajlar alıyorum. Onlar bana bir moral oluyor. Onları mutlu etmek için eskisi gibi elimden gelen her şeyi yapacağım."

"İNSANLARIN AĞZI AÇIK KALACAK"

"Sözleşmemi 4 ay dondurduk. Tek hedefim iyileşip sahalara dönmek ve eski formumu yakalamak. Onu da başaracağımı biliyorum ve her gün çalışıyorum. Çok çalıştık, mücadele ettik, bazen olmadı ama hiçbir zaman pes etmedim pes de etmeyeceğim. Geri döneceğim. Bu son ameliyat.  Neden bu kadar çok sürdü, neler yapıldı, ne olaylar oldu? Zamanı geldiğinde hepsini açıklayacağım. O zaman bütün insanlar gerçek olayları duyacak, ağızları açık kalacak. Ama onların daha zamanı var."

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.