comScore

Vatanım Sensin son bölüm İZLE - (7 Haziran 2018 Perşembe) - Vatanım Sensin final 59. bölüm full tek parça İZLE (7 Haziran)

07 Haziran 2018, Perşembe 23:21
Vatanım Sensin son bölüm İZLE - (7 Haziran 2018 Perşembe) - Vatanım Sensin final 59. bölüm full tek parça İZLE (7 Haziran)

Vatanım Sensin dizisi final bölümü yayınlandı. Vatanım Sensin dizisi final bölümü ve Vatanım Sensin dizisi son bölüm olan Vatanım Sensin 59. bölüm adeta nefesleri kesti. Vatanım Sensin dizisi final bölümü olan Vatanım Sensin dizisi son bölümü izlemek için gerekli olan tüm bilgiler haberimizde. 

Vatanım Sensin dizisi final bölümü olan Vatanım Sensin dizisi son bölümü yayınlandı. Vatanım Sensin dizisi final bölümünde twitter'da Vatanım Sensin dizisi trend topic oldu. Vatanım Sensin dizisi final bölümünde twitter'da #VatanımSensiFeda" etiketiyle trend topic oldu. Peki Vatanım Sensin dizisi finalinde ne oldu? Vatanım Sensin final bölümü olan Vatanım Sensin son bölümü izleyemeyenler için Vatanım Sensin dizisi final bölümü olan Vatanım Sensin son bölüm özetini ve aynı zamanda Vatanım Sensin dizisi final bölümü olan Vatanım Sensin dizisi son bölüm videosu, Vatanım Sensin dizisi final bölümü olan Vatanım Sensin son bölüm değerlendirmesi haberimizin devamında. 
 

Vatanım sensin dizisi 59. final bölüm özeti


Konuşması için zorlanan Cevdet en büyük sınavını veriyor; Azize karşısında işkenceye maruz kalıyor! Milli Mücadele'de en önemli dönemece girilmiştir. Kuvvacı olduğu ortaya çıkan Cevdet, konuşması için işkenceye maruz kalırken, hiç beklemediği bir anda can evinden vurulur. Karısı Azize de artık karşısındadır ve ona da işkence yapılmaktadır. Öfkeden deliye dönen Cevdet, Yunan Kumandanı Filippos'tan intikam alabilmek için kurtulmaya çalışır. Cephede savaşlar giderek büyür ve Türk askerlerinin verdikleri onurlu mücadele, işgalci devletlere zor anlar yaşatır. Cephede savaşan Yakup, önemli yaralar alır ve yanında Yıldız, ona destek olmaktadır. Savaşın gidişatını değiştirebilecek isimlerden olan Leon, var gücüyle savaşmaya devam eder. Mustafa Kemal Paşa'nın emirleriyle hareket eden Türk Ordusu, savaştan galip çıkabilmek için büyük uğraş vermek zorunda kalacaktır.

Peki Vatanım Sensin dizisi final bölümü olan Vatanım Sensin son bölümü nasıl izleyebilirsiniz? İnternet ortamında Vatanım Sensin dizisi final bölümü olan Vatanım Sensin son bölümü izlemekj isteyenler çeşitli aramalar yaptı. Vatanım Sensin dizisi final bölümü olan Vatanım Sensin son bölümü izlemek isteyenler internet ortamında Vatanım Sensin dizisi son bölüm izle, Vatanım Sensin final bölümü izle, Vatanım Sensin 59. bölüm puhu tv izle, Vatanım Sensin 59. bölüm youtube izle, Vatanım Sensin final bölümü Kanal D izle ve aynı zamanda Vatanım Sensin dizisi son bölüm Kanal D izle gibi aramalar yapmaya başladı. Tüm bu aramalara son! Aşağıdaki bağlantı linkinden Vatanım Sensin dizisi final bölümü olan Vatanım Sensin dizisi son bölümünü izleyebilirsiniz. 


 

Vatanım Sensin dizisi oyuncuları


KÜNYE

Yapım: O3 Medya
Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam
Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu
Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan
Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel
Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Okan Yalabık (Charles), Celile Toyon (Hasibe), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Genco Özak (Mehmet), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Ufuk Bayraktar (Dağıstanlı), Levent Can (Filipos), Berker Güven (Aleksi), Seher (Şükran Ovalı)

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"