comScore

Vatanım Sensin son bölüm İZLE - 24 Mayıs 2018 Perşembe (Vatanım Sensin Kanal D 57. bölümü İZLE)

24 Mayıs 2018, Perşembe 22:33
Vatanım Sensin son bölüm İZLE - 24 Mayıs 2018 Perşembe (Vatanım Sensin Kanal D 57. bölümü İZLE)

Vatanım Sensin son bölümü olan Vatanım Sensin 57. bölümü yayınlandı. Vatanım Sensin son bölümünü izlemek için Vatanım Sensin son bölümü olan Vatanım Sensin 57. bölüm özetine dair bilmeniz gerekenler dışında Vatanım Sensin 57. bölüm olan Vatanım Sensin son bölüm özeti haberimizin devamında. 

FutbolArena - Vatanım Sensin son bölümü olan Vatanım Sensin 57. bölümü yayınlandı. Vatanım Sensin son bölümünü izlemek isteyenler için Vatanım Sensin son bölümü olan Vatanım Sensin 57. bölüm özetne dair gelişmeleri Vatanım Sensin son bölüm özetini sizler için derledik. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bu sezon final yapması beklenen Vatanım Sensin son bölüm olan Vatanım Sensin 57. bölümü Kanal D ekranlarında 24 Mayıs 2018 Perşembe akşamı yayınlandı. 


Vatanım Sensin 57. bölüm özeti


Vatnaım Sensin 57. bölümünde neler yaşandı? Vatanım Sensin son bölüm olan 57. bölümünde yaşananlardan ziyade olacakları öğrenmeniz için fragman özetini derledik. Vatanım Sensin son bölümü olan 57. bölümünde Cevdet, gerçek üniformasını giyerek mücadeleye hazırlanıyor! Hilal, babasının hain olmadığını öğrenmiştir. Bu gerçekle birlikte milli mücadeleye olan inancı daha da artar. Filippos, oynamaktan ziyade oyunu bozma amacına bürünür. Aleksi'ye verdiği talimat ile Cevdet ve ailesinin sonunu görmek istediğini söyler. Cevdet, üzerindeki sahte Yunan üniformasını çıkarır ve gerçek üniformasını giyerek; Miralay göreviyle mücadeleye hazır olur.

Öte yandan Vatanım Sensin son bölümü olan Vatanım Sensin 57. bölümü Kanal D ekranlarından yayına girdiği andan itibaren bu bölümün twitter'da hashtagi #ZaferDoğru olarak başlatıldı. İşte p paylaşımlardan bazıları:


Vatanım Sensin dizisi ne zaman final yapacak?


Vatanım Sensin dizisi Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezondan bu yana reytinglerde her ne kadar çok yüksek oran almamasına rağmen totalde zirvde yer almayı başarmıştı. Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Celile Toyon, Fatih Artman, Boran Kuzum, Pınar Deniz , Miray Daner gibi isimlerin rol aldığı Vatanım Sensin dizisinin reytinglerde çok ciddi düşüş yaşamamasına rağmen senaryoda yaşanan kısırlaşSemasının ardından Haziran ayında sezon finali yapacağı iddiaları bir hayli arttı. Vatanım Sensin dizisinin bitmesini istemeyen Vatanım Sensin dizisi hayranları ise sosyal medyada geçtiğimiz günlerde kampanya başlatmıştı. Peki Vatanım Sensin dizisi bu sezon bitiyor mu? Vatanım Sensin dizisi ne zaman final yapacak? İşte Vatanım Sensin dizisine dair son dakika haberleri. 

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Celile Toyon, Fatih Artman, Boran Kuzum, Pınar Deniz , Miray Daner gibi isimlerin rol aldığı Vatanım Sensin final bölümünün Haziran ayında ekrana gelmesi ve bu sezonda seyirciye veda etmesi bekleniyor.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"