comScore

Van seçim sonuçları CANLI - Van Cumhurbaşkanlığı oy oranı 2018 İZLE

24 Haziran 2018, Pazar 17:17
Van seçim sonuçları CANLI - Van Cumhurbaşkanlığı oy oranı 2018 İZLE

Van seçim sonuçları açıklandı mı? Van seçimlerinde hangi parti önde çıktı? Van Cumhurbaşkanlığı seçiminde önde olan aday hangisi? Van seçim sonuçlarını canlı olarak takip edebilir miyim? Van seçim sonuçları canlı izle seçeneği haberimizde mevcut. Van seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan kaç oy aldı? Muharrem İnce Van seçimlerinde oy oranı kaç oldu? Meral Akşener Van oy oranı, Selahattin Demirtaş Van oy oranı kaç? Son dakika seçim sonuçları 2018 haberimizde.

Van seçim sonuçları! 2018 Van seçim sonuçları belli oldu mu? Van seçimlerinde hangi parti daha çok oy aldı? Ak Parti seçimlerde Van özeline ne kadar oy aldı? Van CHP seçim sonuçları 2018 ne oldu? Van seçim sonuçlarını canlı izle olarak arayan vatandaşlar için Van canlı seçim sonuçlarını sizlere hazırladık. 24 Haziran seçimlerinde kazanan parti hangisi oldu? Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Demirören Haber Ajansı, FOX TV ve Halk TV gibi platformlar üzerinden Van seçim sonuçlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. 
 

Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanmak için kaç oy almak gerekiyor?


Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 6 aday yarışacak. Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce, Meral Akşener, Selahattin Demirtaş, Temel Karamollaoğlu ve Doğu Perinçek seçimleri kazanabilmek için aday oldular. 27. dönem Cumhurbaşkanlığı seçimleri için yurt içinde toplam 56 milyon 342 bin 263 kişi oy kullanabilecek. Seçimi kazanabilmek için bir adayın ilk turda yüzde 50 oyun üzerinde oy alması gerekiyor. Eğer böyle bir durum gerçekleşmezse seçimler 2. tura kalacak. Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri ise 8 Temmuz'da yapılacak ve vatandaşlar bir kez daha sandığa gidecek.

SAYFA SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR!
 

2018 Van seçim sonuçları - Van seçimlerinde kim önde? (Van seçimi kim kazandı?)


24 Haziran 2018 Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hangi aday ve parti önde çıktı Van seçim sonuçlarını öğenmek isteyen vatandaşlar haberimizi okuyarak Van seçimleri 2018 sonuçlarını rahatlıkla takip edebilirler. 
Seçim sonuçları açıklandığı anda sonuçlar aşağıda olacak.

VAN SEÇİM SONUÇLARI 2018VAN CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUCU

Recep Tayyip Erdoğan: 
Muharrem İnce: 
Meral Akşener: 
Selahattin Demirtaş: 
Temel Karamollaoğlu:
Doğu Perinçek: SEÇİM SONUÇLARI 2018 ANADOLU AJANSI CANLI TAKİP

SEÇİM SONUÇLARI 2018 İHLAS HABER AJANSI CANLI TAKİP

SEÇİM SONUÇLARI 2018 DEMİRÖREN HABER AJANSI CANLI TAKİP

SEÇİM SONUÇLARI 2018 FOX TV CANLI TAKİP


Van seçim sonuçları saat kaçta açıklanacak? (24 Haziran seçimleri)


Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, Türkiye'de bugün yapılan seçim için 60 ülkedeki 123 temsilcilikte kullanılan ve tamamı Türkiye'ye getirilen oyların saklandığı ATO Kongre Merkezi'nde incelemelerde bulundu. Güven, yurt dışı oyların da Türkiye'deki sandıklarla saat 17.00 itibarıyla açılacağını hatırlatarak, “İnşallah akşam da sağlıklı bir şekilde sonuçları açıklarız. Geçen seçimlerde aşağı yukarı saat 23.00 civarında açıkladık. Yine ümidimiz saat 24.00'ten önce açıklamak." dedi.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.