comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Van Persie'ye yapılan Ibrahimovic'in de başına geldi

25 Ekim 2016, Salı 02:30
Van Persie'ye yapılan Ibrahimovic'in de başına geldi

Chelsea'nin, Manchester United'ı 4-0 mağlup ettiği maçın ardından kırmızı şeytanların eski antrenörü Ryan Giggs, Zlatan Ibrahimovic'i eleştirdi. 

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig'de Chelsea'nin, Manchester United'ı 4-0 mağlup ettiği maçın ardından kırmızı şeytanların efsanesi ve aynı zamanda eski antrenörü olan Ryan Giggs, maç sonu rakipler forma değiştirip gülücükler saçan Zlatan Ibrahimovic'i eleştirdi. 

RYAN GIGGS'TEN IBRAHIMOVİC'E AĞIR ELEŞTİRİ
Manchester United eski antrenörü Ryan Giggs, 4-0 kaybedilen Chelsea mağlubiyetinin ardından Zlatan Ibrahimovic'in maç sonu umursamaz tavırları ve gücükler saçarak rakiple forma değiştirmesini kabul edemediğini dile getirdi, 

Giggs, "Futbolda yenilebilirsiniz ama mağlup olduktan sonra maç sonu forma değiştirip gülücükler saçmazsınız. Üzülürsünüz, o ifadeyi yüzünüzde gösterirsiniz. Bu durumlar benim hiç hoşuma gidiyor. 4-0 kaybetmişiniz maçı. Rakibi tebrik eder, taraftara da teşekkür edip sonra soyunma odasına gidersiniz. Böyle bir yenilgi sonrası gülümseyerek rakiplerle sohbet etmek hiç doğru değil." ifadelerini kullandı. 

BENZER ELEŞTİRİ VAN PERSİE'YE YAPILMIŞTI

Hatırlanacağı üzere benzer bir eleştiri Avrupa Ligi'nde Manchester United'ın, Fenerbahçe'yi 4-1 mağlup ettiği maçın ardından Robin Van Persie'ye de yapılmıştı. Farklı mağlubiyete rağmen karşılaşma sonrası eski takım arkadaşlarıyla sohbet eden, gülücükler saçan ve gayet keyifli olduğunu gösteren Van Persie, umursamaz tavırları nedeniyle Fenerbahçe taraftarlarıyla birlikte spor medyasından tepki almıştı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.