comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Van Persie'nin eşinden Fenerbahçe itirafı

04 Ekim 2016, Salı 10:49
Van Persie'nin eşinden Fenerbahçe itirafı

Van Persie'nin eşi Bouchra, eşinin yıllar önce Fenerbahçe'ye gelmek istediğini itiraf etti.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yıldızı Robin van Persie'nin eşi Bouchra çok özel açıklamalarda bulundu. Hollandalı yıldızın uzun yıllar önce Fenerbahçe'ye gelmek istediğini itiraf eden Bouchra, özel yaşantılarıyla ilgili de açıklamalarda bulundu.

İşte Bouchra'nın DHA'na verdiği röportaj:
"İSTANBUL'A ALIŞTIM"


"İstanbul'a alıştım, 1 yıldır buradayız ve çok mutluyuz. Ailecek çok mutluyuz. İstanbul büyük şehir, aradığınız her şey var burada. Türkçe biraz konuşabiliyorum ama anlayabiliyorum. Hemen hemen her konuşulanı anlıyorum ama konuşurken biraz zorlanıyorum. İngiltere ve Türkiye arasındaki hava çok farklı. İklim değişik. Londra'nın kalabalıklığı ise aynı İstanbul gibi. Çok kalabalık, mağazalar, market, dükkan, yabancı insanlar çok var burada, aynı Londra."

"ROBIN'E YEMEK SORMAM"

"Mutfakla aram çok iyi. Her gün iki öğün yemek yapıyorum. Dışarıda yemek yemeyi pek tercih etmediğimiz için daha çok evde yemek yiyoruz. Bir gün Fas yemekleri yapıyorum, bir gün Hollanda, bir gün Türkiye, bir gün İngiltere. Bazen soframızda hepsi beraber de bulunuyor ama en çok Fas yemeklerini seviyorum ve yapıyorum. Yemekleri evde kendim yapıyorum. Robin yemekleri çok seviyor. Çocuklar için siparişle yapıyorum. Çocuklara sabah soruyorum 'Bu akşam ne yemek istiyorsunuz?' diye ona göre istediklerini yapıyorum. Robin'e sormam o hepsini seviyor."

"18 YAŞINDAYKEN FENERBAHÇE'YE GELMEK İSTEDİ"

"Robin 18 yaşındayken, Feyenoord'da oynadığı zaman Fenerbahçe ile karşılaştığı maçtan önce beni arayarak; "Ben burada oynamak istiyorum" dedi. Robin, Kadıköy'deki taraftarı ve heyecanı gördükten sonra ben burada oynamak istiyorum. Bir gün mutlaka buraya geleceğim dedi."

"O ÇOK HIRSLI BİRİSİ"

"Robin, şu sıralar sakatlığı ve form düşüklüğü nedeniyle üzgün ama eve gelince işini dışarıda bırakıyor. Bize yansıtmıyor. O çok hırslı birisi, her zaman oynamak istiyor. Çok çalışıp yeniden formayı kapacak, takımına faydalı olacaktır. Dediğim gibi Robin çok profesyonel. O evde çocukların babası, benim eşim. İşini ise dışarıda bırakıyor. Tabii ki bazen iş de konuşuyor ama bütün niyeti daha iyi oynamak. Biraz sabır lazım, inşallah bu sene şampiyonluğu kazanacağız."

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.