comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Van Persie'den Advocaat'ı güldüren soru

19 Ekim 2016, Çarşamba 23:25
Van Persie'den Advocaat'ı güldüren soru

Van Persie, Advocaat'a "Yarın ilk 11'de miyim?" diye sorunca salondan kahkaha sesleri yükseldi.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin Van Persie ve teknik adam Dick Advocaat, Manchester United maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

'YARIN İLK 11'DE MİYİM?'

Basın toplantısında mikrofonu eline alan Robin van Persie hocası Advocaat'a "Yarın ilk 11'de miyim?" diye sorunca salondan kahkaha sesleri yükseldi. 

Gülümsedikten sonra merakla beklenen yanıtı veren Advocaat: "Güzel soru. Cevabını yarın vereceğim." ifadelerini kullandı.
 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
\"Sema
Sema Tuğçe Dikici: ’VAR sistemi sonrası yorumcular ne konuşacak?’
\"Fenerbahçe’nin
Fenerbahçe’nin Fırat Aydınus şanssızlığı
", "van-persieden-advocaat-gldren-soru-298249h/", "19 Ekim 2016, Çarşamba 23:25", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[1] = [356282, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/hulusi_belguden_aziz_yildirima_yanit_suc_duyurusuwb.jpg", "Hulusi Belgü’den Aziz Yıldırım’a yanıt: \"Suç duyurusu...\"", "Hulusi Belgü, Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım’ın kendisi hakkında suç duyurusunda bulunacağını söylemesinin ardından bir açıklama yaptı. ", "
FutbolArena - Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım’ın suç duyurusunda bulunacağını açıkladı Hulusi Belgü’den yanıt geldi. 

HULUSİ BELGÜ’NÜN AÇIKLAMASI
"Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım Bey benim Benfica maçından sonra yazdıklarıma çok içerlemiş. Aziz bey yazdıklarıma içerlemekte haklıdır. Herhangi bir suç unsuru içermeyen o yazım yüzünden beni mahkemeye verecekmiş, emin olun buna çok sevindim. Demek ki Aziz Bey bir kez daha kaybedecek!  

Aziz Yıldırım Bey Fenerbahçe’yi, 621 Milyon Euro borca ulaştırmış ve sevdalısı olduğumuz Fenerbahçe’mizi artık transfer yapamaz hale getirmiştir. Kendisi aldığı kararlarla, uyguladığı politikalarla kulübümüze büyük zarar vermiştir. Bu davada bunu kanıtlamaktan, anlatmaktan gurur duyacağım. 

Aziz Yıldırım Bey, sinirlenmekte de haklıdır; çünkü Ali Koç Başkan’ın kibarlığından söyleyemediği ancak rakamlarla kanıtladığı bazı gerçekleri ben açıkça ifade ettim. Gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkma gibi bir huyu vardır ve gerçekler bazılarını her zaman rahatsız eder. 

Aziz Bey, ‘Fenerbahçe’ye FETÖ’den daha fazla zarar verdi’ şeklindeki cümlemi, benim Hain terör örgütü ‘FETÖ’yü aklamış olduğuma’ yorarak bir kez daha kendisini açık etmiştir.  Onun adına çok üzüldüm... Aziz Bey’in her zaman uyguladığı ‘bir düşman, bir günah keçisi yaratıp, ona saldırmak gibi huyları vardır. Bir kez daha bu taktiği uygulamaya koyduğunu üzülerek görüyorum. Aziz Bey’e atalarımızın güzel bir sözüyle karşılık vermek isterim: “Güneş balçıkla sıvanmaz.” 

Sevdalısı olduğumuz Fenerbahçe’miz Aziz Bey’den kurtulmuş ve ufku açılmıştır. Ne yaparsa yapsın Aziz Bey bu duruma engel olamayacaktır. 

Saygılarımla 
Hulusi Belgü 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/hulusi-belguden-aziz-yildirima-yanit-suc-duyurusu-356282h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 18:03", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [356279, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/fb_tv_kapaniyor_mu_fenerbahceden_resmi_aciklamalH.jpg", "FB TV kapanıyor mu? Fenerbahçe’den resmi açıklama", "Fenerbahçe yönetimi resmi internet sitesinden kulüp televizyonunun kapatılacağı yönündeki haberler hakkında açıklamada bulundu. ", "
FutbolArena - Kulüpler Birliği Toplantısı’nın ardından Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Bursaspor’un kulüp televizyonlarını kapatma kararı aldıkları yönündeki iddialara ilk yanıt Fenerbahçe’den geldi. 


Fenerbahçe TV kapanıyor mu? (FB TV kapanıyor mu?)


Fenerbahçe kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Fenerbahçe TV’nin kapatılacağı yönündeki haberleri yalanladı. Resmi açıklama şu şekilde:

Bugün, birçok farklı internet sitesinde ve sosyal medyada yer alan “Kulüp Kanalları Kapatılıyor” haberlerine dair kulübümüze gelen bilgi taleplerine istinaden açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. Kulübümüzün, kanalımız FBTV ile ilgili, haberlerde yer alan şekilde bir tasarrufu bulunmamaktadır. Kamuoyunun ve camiamızın bilgilerine sunarız.
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/fb-tv-kapaniyor-mu-fenerbahceden-resmi-aciklama-356279h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 17:36", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[3] = [356275, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/pfdk_kararlari_aciklandi_besiktas_ve_fenerbahceye_ceza9Y.jpg", "PFDK Kararları açıklandı! Beşiktaş ve Fenerbahçe’ye ceza", "PFDK, Süper Lig’de oynanan ilk hafta maçlarının ardından cezaları açıkladı.", "
FutbolArena - TFF, Süper Lig’in ilk haftasında oynanan maçlara ilişkin PFDK kararlarını resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile yayınladı. Buna göre Beşiktaş ve Fenerbahçe’ye para cezaları verilirken çeşitli kulüplere de cezalar geldi. 


PFDK Kararları (16 Ağustos 2018 Perşembe)


İşte TFF’den açıklanan cezaların başlıcaları... 

BEŞİKTAŞ A.Ş.’nin, 12.08.2017 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - AKHİSARSPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT’nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan SPOR TOTO KUZEY KALE ARKASI 108 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine... Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.’nin, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.
FENERBAHÇE A.Ş.’nin, 11.08.2017 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - BURSASPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

GALATASARAY A.Ş. antrenörü HASAN GÖKHAN ŞAŞ hakkında, 05.08.2018 tarihinde oynanan GALATASARAY AŞ. - AKHİSARSPOR TFF Süper Kupa müsabakasında sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle sevk yapılmış ise de isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA karar verilmiştir.


PFDK’nın Göztepe’ye verdiği cezalar


İlk hafta en çok cezalandırılan kulüp ise Göztepe oldu. Göztepe’ye şu cezalar verildi. "GÖZTEPE A.Ş.’nin, 12.08.2017 tarihinde oynanan GÖZTEPE A.Ş. - YENİ MALATYASPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GÖZTEPE A.Ş.’nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT’nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY KALE ARKASI C,D, NUMARALI BATI B1, H, I, J, K blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

Aynı müsabakada GÖZTEPE A.Ş. sporcusu ANDRE DE CASTRO PEREIRA’nın, rakip takım oyuncusuna yönelik ciddi faulü nedeniyle 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GÖZTEPE A.Ş. sporcusu ANTONIO ALBERTO BASTOS PIMPAREL’in, sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena’da!

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/pfdk-kararlari-aciklandi-besiktas-ve-fenerbahceye-ceza-356275h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 15:58", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[4] = [356274, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/aziz_yildirimdan_hulusi_belguye_suc_duyurusuFB.jpg", "Aziz Yıldırım’dan Hulusi Belgü’ye suç duyurusu", "Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, kendisi hakkında, ’Fenerbahçe’ye FETÖ’den daha fazla zarar verdi’ diyen Hulusi Belgi ile ilgili suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.  ", "
FutbolArena - Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım yaptığı yazılı açıklamayla sarı-lacivertli kulübün eski yöneticilerinden Hulusi Belgü ile ilgili suç duyurusunda bulunacağını duyurdu.

Yıldırım, Belgü’nün sosyal medya hesabından kendisine yönelik sözleri ve iddialarıyla ilgili sert bir şekilde cevap verirken açıklamasında, "Yıllardır her fırsatta şahsımı ve bulunduğum makamı, Fenerbahçe ve Fenerbahçe yönetimini yıpratmak pahasına yalan yanlış bilgilerle karalayan, özellikle Fenerbahçe Spor Kulübü Haziran 2018 Genel Kurulu’nun ardından da, sahip olduğu çirkin üslubunu suç unsuru taşıyan ifadelerle birlikte sürdürmekten geri durmayan Hulusi Belgü isimli şahıs, kendi sosyal medya hesabından dün yine şahsımla alakalı son derece yakışıksız ve yalan dolu ifadeler kullanırken, bu kez de FETÖ’yü aklama yolunu tercih etmiştir.
Türkiye Cumhuriyeti’nde FETÖ yapılanması ile ilgili en net tespitleri, en önce ortaya koyan, bu sebeple maddi manevi bedel ödeyen ve mücadelesini sonuna kadar korkusuzca sürdüren biri olarak, ilgili şahsın salt "Aziz Yıldırım Nefreti" ile izah edilemeyecek olan paylaşımlarının değerlendirmesini kamuoyuna bırakırken, söz konusu şahısla ilgili bugün itibariyle savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı kamuoyuna saygıyla duyururum" sözlerine yer verdi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/aziz-yildirimdan-hulusi-belguye-suc-duyurusu-356274h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 15:53", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [356277, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/fenerbahce_jose_fernandaoyu_neden_satti_isin_perde_arkasigl.jpg", "Fenerbahçe, Jose Fernandao’yu neden sattı? İşin perde arkası", "Fenerbahçe’nin Spor Toto Süper Lig’de geçen sezonun bitiminden sonrası yollarını ayırdığı oyunculardan Jose Fernandao’yu neden sattığı ortaya çıktı. Jose Fernandao, Fenerbahçe’den neden ayrıldı? Detaylar haberimizde.", "fenerbahce/fenerbahce-jose-fernandaoyu-neden-satti-isin-perde-arkasi-356277h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 16:18", "Fenerbahçe"];slide[1] = [356275, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/pfdk_kararlari_aciklandi_besiktas_ve_fenerbahceye_ceza9Y.jpg", "PFDK Kararları açıklandı! Beşiktaş ve Fenerbahçe’ye ceza", "PFDK, Süper Lig’de oynanan ilk hafta maçlarının ardından cezaları açıkladı.", "fenerbahce/pfdk-kararlari-aciklandi-besiktas-ve-fenerbahceye-ceza-356275h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 15:58", "Fenerbahçe"];slide[2] = [356274, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/aziz_yildirimdan_hulusi_belguye_suc_duyurusuFB.jpg", "Aziz Yıldırım’dan Hulusi Belgü’ye suç duyurusu", "Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, kendisi hakkında, ’Fenerbahçe’ye FETÖ’den daha fazla zarar verdi’ diyen Hulusi Belgi ile ilgili suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.  ", "fenerbahce/aziz-yildirimdan-hulusi-belguye-suc-duyurusu-356274h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 15:53", "Fenerbahçe"];slide[3] = [356267, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/salih_ucan_empoliye_transfer_oldu_resmi_aciklama3W.jpg", "Salih Uçan, Empoli’ye transfer oldu! Resmi açıklama", "Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Salih Uçan için Empoli ile anlaşma sağladıklarını açıkladı. Salih Uçan, Empoli’ye transfer oldu mu? Detaylar haberimizde.", "fenerbahce/salih-ucan-empoliye-transfer-oldu-resmi-aciklama-356267h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 14:48", "Fenerbahçe"];slide[4] = [356265, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/slimaninin_imza_toreninde_comolliden_transfer_aciklamasi2R.jpg", "Slimani’nin imza töreninde Comolli’den transfer açıklaması!", "Fenerbahçe, Cezayirli golcü Islam Slimani’ye imza töreni düzenledi. Törende Damien Comolli ve Islam Slimani, basının sorularına cevap verdi.", "fenerbahce/slimaninin-imza-toreninde-comolliden-transfer-aciklamasi-356265h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 14:07", "Fenerbahçe"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });